Speciál FC 2015

Nechceme se dívat na to, že někomu chybí láska – zrovna před Vánocemi. Že se dostal do slepé uličky se vztahem, přestal si věřit, neví si rady nebo jen potřebuje podpořit. Nevíme přesně, kdo to je a kde bydlí. Ale Vy ano. Vy můžete mít kolem sebe někoho, komu chcete dát najevo, že tu pro něj vždycky budete, ať se v jeho životě momentálně děje cokoli. Buďte, prosím, naším Ježíškem!

Máte ve svém okolí někoho, kdo je pro Vás důležitý a měl by to vědět? Právě pro Vás, vážený Ježíšku, jsme připravili i tento rok jedno vydání magazínu FC navíc, a to Vánoční speciál FC pouze pro konec roku 2015!

Vánoční Speciál

Vychází v úzké limitované edici a v designu vánočního dárku pro všechny, kteří chtějí darovat něco pozitivního za 179 Kč.

1. plus: JEDNODUCHÝ DÁREK

Nemusíte obdarovanému nic říkat. Více než 100 stran obsahu promluví za Vás. Nemusíte ani nic připisovat. Dovolili jsme si to nejpodstatnější napsat už za Vás, ve věnování na obálce. Vás, milý Ježíšku, prosíme jen o jedno. Vezměte fixu a podepište se obdarovanému do zlatého štítku v pravém dolním rohu titulní strany. A při tahu mějte na paměti, že se nepodepisujete jen na magazín, ale někomu do srdce. Proč?

2. plus: POMŮŽETE

Celý magazín tvoří zaručené, nejúspěšnější články o partnerských vztazích, publikované v roce 2015 na portálu FirstClass.cz. Dohromady je sdílelo přes 7 milionů čtenářů. Autor, Petr Casanova, si je dovolil doplnit o nové pohledy a inspirace tak, aby Vaši blízcí, ať jsou v jakékoli situaci, oživili schopnost svého srdce vidět světlo i tam, kde oči vidí tmu.

3. plus: BEZ STAROSTÍ

Je nám jasné, že máte starostí dost. Nebudeme Vám je přidělávat. Napište nám, prosím, níže pouze adresu pro zaslání a zbytek zařídíme. Vánoční speciál Vám zašleme přímo z tiskárny, na adresu, kterou uvedete, a v neprůhledném obalu – pro maximální ježíškovskou diskrétnost. Rozesílání začíná 13. listopadu 2015. Nemusíte tedy shánět tento limitovaný magazín nikde po obchodech a Váš dárek doručíme v dostatečném předstihu před Vánocemi. Pokud nebudete na adrese, uložíme Vám jej na poště (ve schránce budete mít oznámení o uložení zásilky).

POZOR! Tři ALE

1) Pozor, tento Vánoční speciál FC je mimořádným vydáním, není součástí předplatného magazínu FC, protože vychází nad rámec šesti každoročních vydání magazínu FC. Předplatitelé FC jej neobdrží automaticky a prosíme je tedy, aby v případě zájmu objednali Vánoční speciál FC ve formuláři níže.

2) Vzhledem k darovacímu charakteru nebude tento Vánoční speciál k dispozici v jiné než tištěné podobě. Nebude tedy v elektronické verzi.

3) Objednejte si Vánoční speciál FC, prosíme, včas. Po vyprodání tištěného nákladu nebude možné jej objednat. Loňský Vánoční speciál se vyprodal v rozmezí pouhých 21 dní.

SPECIÁLNÍ VÝJIMKA:

Vzhledem k enormnímu zájmu o obdarování více přátel umožňujeme výjimečně objednávat více kusů Vánočního speciálu FC na osobu. Přesný počet výtisků, které si přejete odeslat na svou adresu, nechť vícenásobný Ježíšek uvede ve formuláři níže.