Jak vzniklo Improovio?

Místo pro každého, kdo chce žít lepší život.

Když Petr Casanova založil v roce 2010 portál FirstClass.cz, dnes největší komunitu osobního rozvoje na českém internetu, netušil tehdy, jak moc ovlivní celý jeho život. Po pěti letech, v roce 2015, již byla komunita FirstClassu natolik velká, že nebylo v Petrových silách věnovat se aktivně všem oblastem osobního růstu. A tak vznikl další Petrův projekt – webový portál businessleaders.cz. Jeho cílem bylo pomáhat čtenářům svými tématy v podnikatelském a kariérním růstu. Zájem o nová témata ale stále rostl a to i mimo byznysovou oblast. Proto se v roce 2021 mění Businessleaders.cz na Improovio.cz

Nečekejte na změnu. Pracujte na ní! 

Spojujeme se s dalšími autory, kteří mají podobné hodnoty a dokázali prorazit ve svém oboru. Chceme být společně průvodcem na Vaší cestě za lepším životem, abyste mohli žít bohatý život ve všech jeho oblastech.  Ať už si pod těmito slovy představíte finanční bohatství, zdraví nebo společenský status, portál Improovio.cz tu bude pro Vás.  Nesoudíme sny a ambice, kterých chcete dosáhnout v jakékoliv oblasti Vašeho života. Chceme být Vašimi pomocníky a utvářet komunitu lidí, kteří společnou podporou a sdílením zkušeností překonají všechny překážky na cestě za životní změnou. 

Setkáváme se s lidmi, kteří to již dokázali. Nebáli se přijmout životní výzvu, nezalekli se nesnází, problémů, dosáhli životní změny a stali se úspěšnými. Chceme vás inspirovat pomocí příběhů těchto lidí, vzájemně být motivací a sledovat společné kroky k lepšímu životu. Prostřednictvím článků na webu Improovio.cz, podcastů, byznysových konferencí, živých vysíláních nebo i čtenářského klubu vám přinášíme jejich příběhy a zkušenosti. Staňte se součástí komunity lidí, kteří aktivně pracují na svém růstu a nechtějí čekat na změnu. Staňte se pravidelným posluchačem podcastu, fanouškem na našich sociálních sítích a odběratelem newsletteru a těšte se na pravidelnou denní dávku inspirace, zkušeností a podpory, které se stanou motivací a hnacím motorem vaší životní změny.

Sledujte nás také na sociálních sítích

Kontakty

Redakce

[email protected]

E-shop

[email protected] / +420 607 975 171

Inzerce

Lukáš Eder, Business Development Manager: [email protected] / +420 739 373 352

Vše kolem IT

[email protected]

First Class Publishing a.s.

Sídlo a korespondenční adresa: Washingtonova 1624/5, Praha 1, 110 00.

IČ: 24713252
DIČ: CZ24713252

Společnost First Class Publishing a.s. je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 16356.