O čem je magazín Improovio?

  • Unikátní koncept tištěného magazínu, který se stává pracovním nástrojem pro čtenáře, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu.
  • Každý článek je doplněn o pracovní list, který vede čtenáře ke hledání způsobů, jak aplikovat získané informace do svého života.
  • V magazínu není žádná inzerce ani jiné komerční sdělení. Jen 100 stran obsahu, který pomáhá svým čtenářům.
  • K dispozici v tištěné i elektronické podobě přednostně pro předplaltitele a členy programu Improovio.
  • Magazín vychází každé dva měsíce. Každý první týden lichého měsíce putuje výtisk z tiskárny přímo do poštovní schránky členů programu Improovio.

Jak se k magazínu dostat

Magazín Improovio si můžete kupovat samostatně, vybrat si i jen jedno vydání, které Vás zajímá. Pokud již není vyprodané, dostanete ho zde.

Nebo jej můžete mnohem výhodněji získat pomocí předplatného, kde za každé vydání v předplatném zaplatíte mnohem méně a magazín poputuje z tiskárny rovnou do vaší poštovní schránky. K předplatnému navíc získáte:

  • vstup do uzavřené skupiny na facebooku Improovio Klub
  • přístup k uzamčeným klubovým článkům a archivu webu
  • elektronické předplatné v rámci aplikace Improovio
  • a mnoho dalších výhod.

Aktuální vydání 3/2021

Téma: Myšlením k bohatství

Když se řekne bohatství, tak si většina lidí představí hromadu peněz a luxusní životní styl. 

Čím dál častěji ale slyšíme o příbězích těch, kteří zasvětili svůj život získávání peněz a dalších hmotných statků, avšak honba jen za tímto materiálním bohatstvím je připravila o zdraví a skutečné životní štěstí. Proto nás napadla otázka: Je to snad daň za bohatý život?

A co když tito lidé jen nevědí, co to znamená skutečné bohatství?

Napoleon Hill v roce 1937 vydal knihu Myšlením k bohatství (Think and Grow Rich). Tato kniha byla přeložena do všech světových jazyků, bylo ji vytištěno nad 100 milionů kusů po celém světě a mimo jiné se jí také přičítají zásluhy za ukončení Velké hospodářské krize. Napoleon Hill kdysi svým čtenářům ukázal, co to znamená skutečné bohatství, a po své smrti zanechal odkaz, který dodnes pomáhá lidem takového bohatství dosahovat. 

Aktuální vydání magazínu Improovio jsme připravili ve spolupráci s Nadací Napoleona Hilla, věnujeme se myšlenkám nejbohatších osobností moderní historie a principům, pomocí kterých tito lidé dosahují osobních i pracovních úspěchů, naplněných vztahů i zdravého a šťastného života. Objevíte spousty nepatrných osudových událostí, které úspěšným lidem změnily život. Přáním všech autorů aktuálního vydání magazínu Improovio je, aby se i tento magazín stal tímto nepatrným osudovým momentem v životě našich čtenářů.

Chudoba i bohatství pocházejí z myšlení,řekl kdysi Napoleon Hill a proto je cílem aktuálního vydání magazínu Improovio inspirovat své čtenáře k takovému myšlení, jež vede ke skutečnému bohatství. 

Aktuální vydání magazínu Improovio si můžete kupovat samostatně pouze zde.

Doporučujeme však využít předplatného, kde za každé vydání  zaplatíte mnohem méně.

 

Předchozí vydání 2/2021

Téma: SEBEPOZNÁNÍ – ZÁKLAD RŮSTU

Pokud neznáme sami sebe, tak jen velmi těžko budeme hledat takovou životní cestu, která bude naplňovat život každého z nás štěstím a radostí. Že cesta může být cíl, je známé motivační klišé, na kterém je ovšem obrovský kus pravdy. 

Kdo je schopen milovat svou cestu, těší se na každý nový den a žije naplněný život ve všech jeho aspektech. Věříme, že abychom byli schopni takového života dosáhnout, potřebujeme nejprve poznat sami sebe. Jen tak najdeme správný směr naší cesty, a právě proto se ve druhém vydání magazínu společně se členy programu Improovio věnujeme jedné z nejnáročnějších disciplín vůbec. Tento magazín vznikal, aby pomohl každému čtenáři poznat sama sebe a využívat všechny své přednosti na plný potenciál. Kéž pomůže i vám.

Doprodej předchozího vydání je k dispozici jen zde.

Předchozí vydání 1/21

Téma: OD VIZE K VÝSLEDKŮM

Vše, co vidíme dnes okolo sebe, bylo kdysi pro někoho jen představa v jeho mysli. Ten někdo z této představy vytvořil vizi, ve kterou uvěřil a která udávala směr jeho cesty za skutečnými výsledky. Jak udělat ze svého snu reálnou vizi a jak v tuto vizi uvěřit a proměnit ji ve výsledky?

V historicky prvním vydání tištěného magazínu jsme se společně se členy programu Improovio věnovali hledání takové životní vize, která má sílu v nás probudit neutuchající touhu, se kterou jsme schopni dosahovat mimořádných výsledků. 

Příběhy těch, kteří nás mohou inspirovat, a rozhovory i myšlenky, díky kterým najdete způsob jak uvěřit ve vlastní sny. To vše doplněné o pracovní listy, se kterými budete vše aplikovat do svého život, najdete v historicky prvním vydání magazínu Improovio. Doprodej magazínu je k dispozici pouze zde.

Doprodej zbývajících výtisků předchozího vydání je k dispozici jen zde.