O čem je magazín Improovio?

  • Unikátní koncept tištěného magazínu, který se stává pracovním nástrojem pro čtenáře, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu.
  • Každý článek je doplněn o pracovní list, který vede čtenáře ke hledání způsobů, jak aplikovat získané informace do svého života.
  • V magazínu není žádná inzerce ani jiné komerční sdělení. Jen 100 stran obsahu, který pomáhá svým čtenářům.
  • K dispozici v tištěné i elektronické podobě přednostně pro předplaltitele a členy programu Improovio.
  • Magazín vychází každé dva měsíce. Každý první týden lichého měsíce putuje výtisk z tiskárny přímo do poštovní schránky členů programu Improovio.

Jak se k magazínu dostat

Magazín Improovio si můžete kupovat samostatně, vybrat si i jen jedno vydání, které Vás zajímá. Pokud již není vyprodané, dostanete ho zde.

Nebo jej můžete mnohem výhodněji získat pomocí předplatného, kde za každé vydání v předplatném zaplatíte mnohem méně a magazín poputuje z tiskárny rovnou do vaší poštovní schránky. K předplatnému navíc získáte:

  • vstup do uzavřené skupiny na facebooku Improovio Klub
  • přístup k uzamčeným klubovým článkům a archivu webu
  • elektronické předplatné v rámci aplikace Improovio
  • a mnoho dalších výhod.

Aktuální vydání 4/2021

Téma: Přes drobné kroky – K velkým změnám

Obsah tohoto vydání seberozvojového magazínu Improovio volně navazuje na magazín FC – Kurz sebezvládání. Snaha o každý nový začátek spojuje jeden problém. Naše minulost. Ať se rozhodneme pro změnu v jakékoliv životní oblasti, narážíme na naši minulost. Je to minulost v podobě zažitých návyků, prožitých stresů a strachů.

Námi prožitá minulost rozhodla o naší současnosti. Minulost je období, kdy jsme si osvojili jednotlivé vzorce chování a s nimi dosáhli dnešních výsledků. Životní změna a dosažení lepších výsledků vede přes změnu naší osobnosti a té docílíme změnou návyků.

Proměnit zlozvyky v dobré návyky je náročný proces. Podobně jako osvojení si návyků nových. A stejně je tomu v případě životní změny. Životní změna totiž není jen o jednom radikálním rozhodnutí a jedné velké změně. Je to také proces. A ten si vyžaduje spoustu nepatrných kroků, které nás dovedou k nové osobnosti a lepším výsledkům. 

Nepatrné změny, které opakujeme každý den, přinášejí velké změny. Ale jak tyto změny aplikovat do života, když jsme stále ovlivněni naší minulostí? Jak přepsat zažité vzorce chování a změnit život k lepšímu? Jak drobnými kroky dosáhnout velkých změn? Na tyto otázky získáte odpovědi v tomto vydání seberozvojového magazínu Improovio. Budete inspirováni příběhy těch, kteří už dokázali změnit svůj život, i myšlenkami zkušených autorů a odborníků. Všechny příběhy, rozhovory i myšlenky jsou doplněny o seberozvojové pracovními listy, které vás provedou na cestě životní změny. 

Aktuální vydání magazínu Improovio si můžete kupovat samostatně pouze zde.

Doporučujeme však využít předplatného, kde za každé vydání  zaplatíte mnohem méně.

 

Předchozí vydání 3/2021

Téma: Myšlením k bohatství

Když se řekne bohatství, tak si většina lidí představí hromadu peněz a luxusní životní styl. 

Čím dál častěji ale slyšíme o příbězích těch, kteří zasvětili svůj život získávání peněz a dalších hmotných statků, avšak honba jen za tímto materiálním bohatstvím je připravila o zdraví a skutečné životní štěstí. Proto nás napadla otázka: Je to snad daň za bohatý život?

A co když tito lidé jen nevědí, co to znamená skutečné bohatství?

Napoleon Hill v roce 1937 vydal knihu Myšlením k bohatství (Think and Grow Rich). Tato kniha byla přeložena do všech světových jazyků, bylo ji vytištěno nad 100 milionů kusů po celém světě a mimo jiné se jí také přičítají zásluhy za ukončení Velké hospodářské krize. Napoleon Hill kdysi svým čtenářům ukázal, co to znamená skutečné bohatství, a po své smrti zanechal odkaz, který dodnes pomáhá lidem takového bohatství dosahovat. 

Toto vydání magazínu Improovio jsme připravili ve spolupráci s Nadací Napoleona Hilla, věnujeme se myšlenkám nejbohatších osobností moderní historie a principům, pomocí kterých tito lidé dosahují osobních i pracovních úspěchů, naplněných vztahů i zdravého a šťastného života. Objevíte spousty nepatrných osudových událostí, které úspěšným lidem změnily život. Přáním všech autorů aktuálního vydání magazínu Improovio je, aby se i tento magazín stal tímto nepatrným osudovým momentem v životě našich čtenářů.

Chudoba i bohatství pocházejí z myšlení,řekl kdysi Napoleon Hill a proto je cílem aktuálního vydání magazínu Improovio inspirovat své čtenáře k takovému myšlení, jež vede ke skutečnému bohatství. 

Doprodej předchozího vydání je k dispozici jen zde.

Předchozí vydání 2/2021

Téma: SEBEPOZNÁNÍ – ZÁKLAD RŮSTU

Pokud neznáme sami sebe, tak jen velmi těžko budeme hledat takovou životní cestu, která bude naplňovat život každého z nás štěstím a radostí. Že cesta může být cíl, je známé motivační klišé, na kterém je ovšem obrovský kus pravdy. 

Kdo je schopen milovat svou cestu, těší se na každý nový den a žije naplněný život ve všech jeho aspektech. Věříme, že abychom byli schopni takového života dosáhnout, potřebujeme nejprve poznat sami sebe. Jen tak najdeme správný směr naší cesty, a právě proto se ve druhém vydání magazínu společně se členy programu Improovio věnujeme jedné z nejnáročnějších disciplín vůbec. Tento magazín vznikal, aby pomohl každému čtenáři poznat sama sebe a využívat všechny své přednosti na plný potenciál. Kéž pomůže i vám.

Doprodej předchozího vydání je k dispozici jen zde.

Předchozí vydání 1/21

Téma: OD VIZE K VÝSLEDKŮM

Vše, co vidíme dnes okolo sebe, bylo kdysi pro někoho jen představa v jeho mysli. Ten někdo z této představy vytvořil vizi, ve kterou uvěřil a která udávala směr jeho cesty za skutečnými výsledky. Jak udělat ze svého snu reálnou vizi a jak v tuto vizi uvěřit a proměnit ji ve výsledky?

V historicky prvním vydání tištěného magazínu jsme se společně se členy programu Improovio věnovali hledání takové životní vize, která má sílu v nás probudit neutuchající touhu, se kterou jsme schopni dosahovat mimořádných výsledků. 

Příběhy těch, kteří nás mohou inspirovat, a rozhovory i myšlenky, díky kterým najdete způsob jak uvěřit ve vlastní sny. To vše doplněné o pracovní listy, se kterými budete vše aplikovat do svého život, najdete v historicky prvním vydání magazínu Improovio. Doprodej magazínu je k dispozici pouze zde.

Doprodej zbývajících výtisků předchozího vydání je k dispozici jen zde.