O čem je magazín Improovio?

  • Unikátní koncept tištěného magazínu, který se stává pracovním nástrojem pro čtenáře, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu.
  • Každý článek je doplněn o pracovní list, který vede čtenáře ke hledání způsobů, jak aplikovat získané informace do svého života.
  • V magazínu není žádná inzerce ani jiné komerční sdělení. Jen 100 stran obsahu, který pomáhá svým čtenářům.
  • K dispozici v tištěné i elektronické podobě pouze pro členy programu Improovio.
  • Magazín vychází každé dva měsíce. Každý první týden lichého měsíce putuje výtisk z tiskárny přímo do poštovní schránky členů programu Improovio.

Aktuální vydání 2/2021

Téma: SEBEPOZNÁNÍ – ZÁKLAD RŮSTU

Pokud neznáme sami sebe, tak jen velmi těžko budeme hledat takovou životní cestu, která bude naplňovat život každého z nás štěstím a radostí. Že cesta může být cíl, je známé motivační klišé, na kterém je ovšem obrovský kus pravdy. 

Kdo je schopen milovat svou cestu, těší se na každý nový den a žije naplněný život ve všech jeho aspektech. Věříme, že abychom byli schopni takového života dosáhnout, potřebujeme nejprve poznat sami sebe. Jen tak najdeme správný směr naší cesty, a právě proto se ve druhém vydání magazínu společně se členy programu Improovio věnujeme jedné z nejnáročnějších disciplín vůbec. Tento magazín vznikal, aby pomohl každému čtenáři poznat sama sebe a využívat všechny své přednosti na plný potenciál. Kéž pomůže i vám.

Předchozí vydání 1/21

Téma: OD VIZE K VÝSLEDKŮM

Vše, co vidíme dnes okolo sebe, bylo kdysi pro někoho jen představa v jeho mysli. Ten někdo z této představy vytvořil vizi, ve kterou uvěřil a která udávala směr jeho cesty za skutečnými výsledky. Jak udělat ze svého snu reálnou vizi a jak v tuto vizi uvěřit a proměnit ji ve výsledky?

V historicky prvním vydání tištěného magazínu jsme se společně se členy programu Improovio věnovali hledání takové životní vize, která má sílu v nás probudit neutuchající touhu, se kterou jsme schopni dosahovat mimořádných výsledků. 

Příběhy těch, kteří nás mohou inspirovat, a rozhovory i myšlenky, díky kterým najdete způsob jak uvěřit ve vlastní sny. To vše doplněné o pracovní listy, se kterými budete vše aplikovat do svého život, najdete v historicky prvním vydání magazínu Improovio. Doprodej magazínu je k dispozici pouze zde.