„Pracovat na poště na Praze 1 je můj splněný dětský sen,“ říká vedoucí pošty Dana Jakubcová

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes

„Pracovat na poště na Praze 1 je můj splněný dětský sen,“ říká vedoucí pošty Dana Jakubcová.

Dana Jakubcová, žena, která Vás pro poštu prostě nadchne, a je úplně jedno, kolik balíků Vám už pošta nedoručila. 😁 Dana má takový zápal pro svou práci, že i já jsem se hned po její sebeprezentaci na workshopu prezentačních dovedností sebrala a zfanatizovaně odkráčela do Jindřišské ulice. A tam jsem ohromeně zírala na strop a koupila si 3 losy. Takovou moc má vedoucí Dana.

S Danou jsme si povídaly těsně před Vánoci. Inspirujte se jejím přístupem k práci a jejímu týmu.

V dnešním podcastu se dozvíte mimo jiné:
1) Kolik lidí je denně průměrně obslouženo za přepážkou?
2) Co obsahuje a čím se měří výkonná složka u zaměstnanců pošty?
3) Zná Dana nějaký vtip o poště?
4) Proč se, proboha, do pošty hlásí tolik nováčků? 
5) Co je zcela unikátního právě na poště na Praze 1?

Tato žena je unikátní osobnost, která mně osobně hrozně sedla. Je to typ člověka, který se Vám dokáže odprezentovat v pár minutách tak, že na ni zíráte s otevřenou pusou. To, jak správně poskládat dokonalý „elevator pitch“ s příměsí autenticity a chytlavosti, jsem rozebírala v časopisech Improovio. Doporučuji nastudovat a vypilovat do dokonalosti, protože nikdy nevíte, kdy se Vás kdo zeptá: „A Ty děláš co?“ Jako já se zeptala Dany hned mezi dveřmi na workshopu. 

Jestli ještě nejsme v kontaktu, tak určitě si mě najděte na jakékoliv síti, kterou používáte, LinkedIn, Facebook, Instagram, kde denně sdílím inspiraci a kousek sebe. Zároveň každé úterý dopoledne posílám svým odběratelům newsletterů nálož tipů a triků do e-mailu. Mrkněte na web www.petrabouskova.cz. 

Těším se na Vás příště, hvězdy!