„Skrz komunikaci s pejsky jsem naučila lidi správně řídit jejich firmu,“ říká koučka pro komunikaci se psy Michaela Drábková

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes

Skrz komunikaci s pejsky jsem naučila lidi správně řídit jejich firmu,“ říká koučka pro komunikaci se psy Michaela Drábková.

Míša, žena, která objevila svůj jedinečný dar. Dokáže se jen podívat na pejska a jeho páníčka a hned ví, kde je problém. Její poslání je jasné… A víte co, poslechněte si vše o jejím dechberoucím povolání v podcastu.

Michaela Drábková ke mně přišla po workshopu prezentačních dovedností na soukromý koučink, kde jsme makaly na jediném: „Když někomu vysvětluji, co dělám, vždy mi to trvá až 20 minut, chci to podat jasně, výstižně a pochopitelně ve 3 větách.“

V dnešním podcastu se dozvíte mimo jiné:
1) Jaké psí problémy řeší její klienti (Vy) nejčastěji?
2) Co znamená tahání na vodítku a proč jsou psi agresivní?
3) Jak lépe řídit tým pomocí signálů Vašeho psa?

Přiznám se, že daný koučink mě samotnou hodně obohatil, protože to bylo poprvé, co jsem na vlastní kůži pocítila fakt, že jak se chováme k ostatním lidem, tak se chováme i k našim domácím mazlíčkům. Ti to dokážou nádherně vracet, ať už neposlušností, agresí, ignorací, nemocemi atd. O tom, jak nám ale náš partner dokáže dané věci zrcadlit, o tom jsem napsala dlouhý čtivý článek v časopisu FC Kurz Sebeovládání, doporučuji si přečíst a pozorovat, co se u Vás doma děje. 

Jestli ještě nejsme v kontaktu, tak určitě si mě najděte na jakékoliv síti, kterou používáte, LinkedIn, Facebook, Instagram, kde denně sdílím inspiraci a kousek sebe. Zároveň každé úterý dopoledne posílám svým odběratelům newsletterů nálož tipů a triků do e-mailu. Mrkněte na web www.petrabouskova.cz. 

Těším se na Vás příště, hvězdy!