SPOLUPRÁCE – síla pro náš byznys

„SPOLUPRACOVNÍCI“. Toto oslovení použil Tomáš Baťa poprvé během svého proslovu při oslavách 25letého výročí od založení obuvnického impéria. Co vše ve svém proslovu tehdy pronesl, pro nás není teď důležité. Zaměřme se nyní na slovní spojení, kterým uvítal své posluchače.

Mohl říct „vážení zaměstnanci, dámy a pánové nebo snad drazí podřízení.“ Nic z toho Tomáš Baťa nepoužil, protože si velmi dobře uvědomoval, že úspěch jeho společností nestojí na jeho osobních schopnostech a charismatu, nýbrž na schopnosti umění spolupráce.

V živém vysílání Byznys téma se Lukáš Eder a David Kolář potkávají každé pondělí nově od 13 hodin, aby společně se svými diváky rozebrali další zajímavé téma a pomohli jim nastartovat další pracovní týden.

Včera se Lukáš s Davidem zaměřili na spolupráci jako na růstovou sílu nejen pro byznys, ale prakticky pro kteroukoliv oblast v životě. Dnes vám přinášíme výpis těch nezajímavějších myšlenek ve formě krátkého článku, kde se můžete také podívat na celé vysílání ze záznamu. Stačí kliknout na odkaz a zavítat na náš web. Až si pročtete dnešní článek nebo zhlédnete celý záznam, budeme vám velmi vděční za zpětnou vazbu a jakoukoliv zkušenost z vašeho života.

 

Pokračování článku je k dispozici pouze členům Klubu FC

Předplatit od 0.55 Kč za den

Máte již zakoupeno členství v Klubu FC?
Přihlaste se zde