S Jitkou Zoderovou nejen o podstatě životního Ikigai

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes


Obchod a podnikání bylo pro Jitku Zoderovou vždy velkou vášní. V roce 2013 ji přivedlo až k založení komunity pro ambiciózní obchodníky. Do pěti let společně se svým partnerem, Davidem Kolářem, a dalšími členy jejich týmu udělali z projektu Business Animals největší komunitu aktivních obchodníků. Ušili model, skrze který dokázali tuto komunitu monetizovat, a následně v roce 2018 dovedli celý projekt až k úspěšnému exitu. 

Po prodeji firmy si Jitka naordinovala roční pauzu od byznysu jako takového, stala se matkou a dokázala najít nový směr, který bude její život dále naplňovat. V rozhovoru pro podcast Myšlením na vrchol se Jitka Zoderová rozpovídala nejen o svých začátcích v podnikání, ale i o tom, jak je hodnotí dnes. Za co je stále vděčná? Jak se změnil její život po prodeji firmy? Vytratila se její vášeň pro obchod a podnikání, nebo jen nabrala nový rozměr?

Jitka mimo jiné v rozhovoru zmiňuje, že si užívá života na volné noze, a dnes se snaží lidem pomáhat najít smysl jejich životů, a to nejen v byznysu. Zamilovala si japonský koncept Ikigai a dala dohromady metodiku, která bude lidem pomáhat žít život, který dává smysl. Snad i vám myšlenky v rozhovoru s Jitkou Zoderovou budou přínosem a pomohou vám objevit to, co dává smysl vašemu životu.