S Lukášem Ticháčkem nejen o cestě ke splněným snům

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes


V devatenácti letech se nechal inspirovat svým bratrem a rozhodl se stát finančním poradcem. Lukáš Ticháček se za pouhé čtyři roky stal zemským ředitelem ve společnosti SMS finance a dnes má ve svém týmu nad 200 poradců. V rozhovoru pro podcast Myšlením na vrchol se podělil nejen o svou cestu a překážky, které musel překonat. 

Řeč přišla také na to, jak pracuje se svou vizí, co dává jeho práci smysl, jak pracuje s motivací lidí a proč se třeba rozhodl s tvorbou vlastního podcastu. Lukáš se nebojí plnit své sny a snaží se k tomu inspirovat i ostatní. Už od malička byl milovníkem krásných a rychlých aut a dnes říká, že koupi takového auta osobně považuje za jednu z nejlepších investic. Jakou roli sehrála v jeho úspěchu touha po tomto snu?

Vedle obchodu ve finančním poradenství začal Lukáš Ticháček rozvíjet i další podnikatelské projekty. Mezi ně patří například unikátní software Infina, nebo například ambice změnit celý realitní trh. Jakým způsobem se o to chce Lukáš pokusit? Jak vznikl nápad na vlastní software a v čem je tolik unikátní? Nejen na tyto otázky odpovídal Lukáš Ticháček v rozhovoru pro podcast Myšlení na vrchol. Zaposlouchejte se do dnešního podcastu a nechte se inspirovat i pro svou cestu za vlastními sny. 

© Lukáš Eder