PROGRAM IMPROOVIO – nástroj a prostředí pro každodenní růst

Tradičně pondělní BYZNYS RÁNO začíná opět v 9:00, tentokrát se samotným Lukášem Ederem, který ve svůj speciální a významný den představuje v živém vysílání čerstvě spuštěný program Improovio – ojedinělý nástroj k nastartování nejen progresivního týdne, ale k vytvoření úspěšné cesty od Vize k výsledkům.

S Davidem Kolářem jsme se začali pro vás vysílat Byznys ráno na začátku ledna letošního roku a jeho první díl byl na téma – vize a cíle. Jak si vize a cíle stanovit, ale především, jak si je zpětně i vyhodnocovat. Dnes je začátek května, což znamená, že byste měli mít alespoň polovinu svých ročních cílů splněnou, nebo být alespoň na 40 % na cestě za letošními cíli. 

Kolik z vás se vrací k vyhodnocování cílů? Co se podařilo, co se nepodařilo, jestli se nějak změnily vaše cíle během cesty.

Lukáš Eder dnes slaví mimořádný a speciální den. Jeho podcast Myšlením na vrchol dnes vydává jubilejní 400. epizodu. Podcast vznikl v lednu minulého roku. Lukáš zpočátku neměl žádná velká očekávání. Podcast vznikl na jednoduché bázi, kdy se Lukáš začal čistě snažit předávat lidem své vlastní myšlenky a zkušenosti, zajímavé myšlenky úspěšnějších lidí, s tím, že se za čas uvidí, co se z podcastu vyvrbí. Ani nečekal, kolika lidem se podcast zalíbí a kolik z nich mu bude pravidelně posílat zpětnou vazbu. A všem těm, kteří kdy Lukášovi napsali, patří obrovské poděkování – protože i díky vám se může jeho cesta za vizí měnit a vyvíjet. A právě díky této zpětné vazbě vznikl nový směr, díky němuž je dnešní den pro Lukáše mimořádný hned dvakrát – program Improovio.

Program Improovio – jeho jediným a jednoduchým účelem a cílem je pomáhat každému jeho členovi, všem čtenářům aktivně měnit svůj život k lepšímu; stávat se jeho tvůrcem. 

Dne 3.5., tedy dnes, je zahájena a spuštěna registrace členů do programu Improovio. V podcastu Myšlením na vrchol se Lukáš pravidelně setkává se zajímavými lidmi, ze kterých se snaží dostat jejich osobní příběhy a myšlenky. V rozhovorech vždy zazní nějaké zajímavé informace. A právě ze zpětných vazeb od vás, čtenářů a posluchačů, nejčastěji zazněla stejná palčivá otázka: Jak? Jak máme veškerý ten přínos a informace, se kterými souhlasíme, ať už přečtené z knih osobního rozvoje nebo ze zkušeností úspěšných lidí, dostat do svého života? Jak je dostat do svého myšlení? Jak je začít aplikovat do svého života a měnit ho k lepšímu? 

Většinou nás namotivují myšlenky z knih osobního rozvoje, ve kterých se vzhlédneme, se kterými souhlasíme a nadchneme se pro ně. Jenže začít to reálně aplikovat, vracet se k obsahu a měnit život už nebývá tak jednoduché.

A to je právě vize a cíl magazínu a Improovio programu. Improovio členství se rozděluje na 3 rozvíjející se typy, kde ke každému patří jiná úroveň výhod – STANDARD, PREMIUM a VIP. Lukáš vám dále ve stručnosti představí, co vše nový program obsahuje a jak se stát členy:

 1. MAGAZÍN (ve videu vám Lukáš na sdílené obrazovce ukazuje jako prvním celý vnitřek magazínu)

První magazín se tematicky vrací ke kořenům prvního dílu Byznys rána a nese název od Vize k výsledkům.

Na celém konceptu Improovio programu jsme pracovali déle než 3 měsíce. Proto velké poděkování patří především dalším autorům, jako jsou: Petr Casanova, Petr Štěpánek, David Kolář, Marian Jelínek a Petra Boušková. Magazín vám pomůže aktivně měnit vaše životy a dosahovat co nejlepších výsledků. Nápad na vznik magazínu se utvořil právě z vaší zpětné vazby.

Elektronická verze magazínu je součástí členství pro každé STANDARD člena v mobilní aplikaci, kterou jsme pro vás speciálně vyvinuli. Tištěnou verzi, která se vždy tiskne jen jednou a v limitovaném množství, obdrží všichni PREMIUM a VIP členové. 

 1. UZAVŘENÁ SKUPINA NA FACEBOOKU

V rámci programu vznikla uzavřená facebooková skupina Improovio Klub, kde bude Lukáš Eder pořádat pravidelně 1x týdně živé vysílání.

 1. ŽIVÁ SETKÁNÍ A EVENTY

Jen co doba dovolí, připravujeme pro členy programu osobní setkávání a nejrůznější akce.

 1. WEBINÁŘE

1x měsíčně se bude pro členy programu konat uzavřený webinář

 1. MASTERMIND SETKÁNÍ

Mastermindová setkání bude pouze pro VIP členy programu, pouze pro nejodhodlanější z odhodlaných, pro které speciálně vznikne i uzavřená skupina na Slacku.

Na našem klasickém webu Improovio přibyla nová záložka ČLENSTVÍ, kde se dále můžete prokliknout na VÝHODY. Tam už se můžete dopodrobna seznámit se 3 druhy členství a výhodami s nimi spojenými.

Obsah magazínu

Tu hlavní a stěžejní věc – jak si progresivní myšlenky skutečně přinést do svých životů, jsme pro vás v magazínu rozdělili do 4 fází: 1) Příběhy 2) Rozhovory 3) Myšlenky; a gró magazínu 4) Pracovní listy. Ke každému článku, ať už příběhu, rozhovoru nebo jen sepsaným zkušenostem, jsou přidány pracovní listy, které by vám měly pomoci k aplikaci změn do vašeho života.

 1. příběh – Madam C. J. Walker, příběh nejbohatší afroamerické dámy
 2. myšlenka – Jak být kapitánem na lodi jménem Život
 3. rozhovor – Petr Casanova o First Class a počátcích své vize
 4. myšlenka – proslov Napoleona Hilla
 5. příběh – rubrika Jedna z Vás – silný příběh Kateřiny Martincové
 6. rozhovor – příběh Simony Kijonkové, zakladatelky společnosti Zásilkovna
 7. myšlenka – tip na knihu Designérem vlastního života
 8. rozhovor – rozmluva s Marianem Jelínkem 
 9. myšlenka – Sobělídrem, Petr Štěpánek – jak pracovat s výsledky a co je vlastně vize
 10. rozhovor – Radim Lukeš, zakladatel finančních poradců Partnes
 11. příběh – obdivuhodná a tvrdá cesta Edwina C. Barnese za svou vizí
 12. článek – zpracování živého vysílání Byznys rána na téma Výmluvy
 13. myšlenka – Prezentační hurikán Petry Bouškové na téma Elevator Pitch
 14. myšlenka – Mastermind s Davidem Kolářem, co je to a proč?
 15. příběh – P. J. Juračka, jak důležité je nadšení pro výsledky

Dnešním dnem spouštíme registraci do programu. Pokud se vám tato myšlenka zalíbila, pokud se domníváte, že by to mohl být nástroj, který vám bude pomáhat aktivně růst, a pokud byste zatoužili stát se součástí takového komunity lidí, kteří mají stejné hodnoty, chtějí se posouvat a hledat nové výzvy a cesty a pomoci si navzájem překonávat překážky, jste vřele vítáni. Budeme se na vás v rámci Improovio programu těšit.

Mějte se krásně