7 podmínek flow pro ověření vlastní vize

Poslouchejte pouze v mobilní aplikaci Improovio

 

Improovio Klub je podcast určený pouze pro aktivní členy programu Improovio. V rámci tohoto podcastu přinášíme členům programu zajímavý obsah, který je podpoří nejen v práci s magazínem Improovio, ale bude jim i nadále pomáhat k pozitivním změnám v životě. Prostřednictvím tohoto podcastu můžeme společně s dalšími autory odpovědět na nejčastější dotazy od našich členů, nebo jen přinášet další zajímavé myšlenky a tipy pro růst každého člena. 

V historicky prvním vydání tištěného magazínu Improovio jsme se věnovali hledání vlastní vize a dosahování co možná nejlepších výsledků. A s tímto prvním vydáním jsem jako moderátor programu obdržel i první dotazy od členů programu, kteří již s obsahem začali pracovat. Ten první dotaz zněl: „Podle čeho můžeme bezpečně poznat, že naše vize je skutečně tím správným směrem a není jen ztrátou času?“

S tímto budeme hodně do hloubky pracovat v dalším vydání magazínu Improovio, který zrovna tvoříme a který bude pro členy Improovio programu k dispozici  od začátku července. Než se ale dostaneme k dalšímu vydání, tak bych vám rád dal jednoduchý tip, se kterým si můžete už dnes začít ověřovat, zda cesta, pro kterou se rozhodujete, nebo ještě lépe, po které již kráčíte, se ubírá správným směrem.

Jak tedy poznat, zda bude naše vize dávat pro náš život skutečný smysl? Odpověď bychom měli hledat v našem…

Celý tento článek je určen pouze pro členy unikátního členského programu Improovio. V něm chceme aktivně pomáhat jeho členům měnit životy k lepšímu a dosahovat v nich co možná nejlepších výsledků. Staňte se i vy součástí a zaregistrujte se už nyní.

Pokračování článku je k dispozici pouze členům Klubu FC

Předplatit od 0.55 Kč za den

Máte již zakoupeno členství v Klubu FC?
Přihlaste se zde