S Evelínou Hettnerovou a Michalem Rückelem nejen o cestě k bohatství a štěstí

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes

Evelína Hettnerová vystudovala klasickou psychologii. Životní styl, který sama žila, ji ale přivedl ke zdravotním potížím a Evelína pochopila, že příčina jejích potíží se skrývá kdesi uvnitř její osobnosti. Chápala, že pokud neodstraní psychickou příčinu, neodstraní ani fyzický následek. Její současná praxe ji k takovému řešení problému nevedla, a proto se začala zajímat o další cesty. Dříve drobná dívka, která měla problém ujít v kuse pár desítek kroků a udržet si trvalý vztah, je dnes šťastně zadaná a běhá půlmaratony.

Michal Rückel podniká od svých 20 let. Za pouhé čtyři roky se stal dolarovým milionářem, a přestože v 31 letech měl vše, po čem jeho srdce toužilo, tak ztrácel energii a životní smysl. Záhy pochopil, že život spojený s hromaděním majetku nikam nevede. Díky této zkušenosti začal Michal objevovat cestu sám k sobě. Díky tomu pochopil, že skutečně bohatý a naplněný život spočívá především v harmonii jednotlivých jeho částí.

Michal ani Evelína si nehrají na někoho, kdo by měl patent na rozum. Oba se učili od těch nejlepších mentorů a koučů a vědí, jak důležité je aplikovat získané vědomosti do praxe. Protože střelky jejich kompasů na cestě za společnou vizí ukazovaly stejným směrem, rozhodli se podělit o získané vědomosti a zkušenosti v rámci svého online kurzu Šťastní a bohatí

Co svedlo Evelínu a Michala na společnou cestu? Proč se rozhodli spolupracovat a předávat získané vědomosti dalším lidem? Jaký je smysl jejich kurzu? Proč si myslí, že klíčem k úspěchu je sebepoznání? Co to znamená harmonie mezi dvěma světy? Jak takové harmonie docílit?  Kde se na cestě mezi těmito světy nachází naše ego a jakou hraje roli? I toto jsou témata, o kterých byla řeč v rozhovoru pro podcast Myšlením na vrchol s Evelínou Hettnerovou a Michalem Rückelem.

© Lukáš Eder