S Kateřinou Martincovou o nalezení pevné půdy pod nohama a cestě za sny

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes

V posledním podcastu Myšlením na vrchol se Lukáš se svými posluchači podělil o e-mail, který dostal od jedné ze svých posluchaček. Kateřina Martincová žije ve Francii, je samoživitelkou, má malého syna a v životě rozhodně nedostala nic na zlatém podnose. Do Francie odcestovala již před deseti lety, tehdy jen na výlet, ale už tam zůstala, a to bez naprosté znalosti jazyka a bez jakýchkoliv jistot. 

Našla si práci a začala pracovat na studiu jazyka, nejvíce se rozmluvila při práci v restauraci a mnohem víc jí do komunikačních dovedností dala práce na recepci v lyžařské škole. Ve Francii si našla i partnera, ale ten ji záhy po narození jejich syna opustil, a ona tak zůstala na vše sama. Aby sebe i syna uživila, začala pracovat opět v restauraci alespoň na částečný úvazek.

Jedinou oporu měla Kateřina v Čechách u své mladší sestry, která ji dokázala vždy psychicky podpořit a říkávala jí, že i když se člověk netrefí, je vždy lepší mířit ke hvězdám. Možná i díky své sestře Kateřina pochopila, že také ona může dosáhnout úspěchu, pokud sama bude chtít a něco pro to začne dělat. Začala se tak zajímat o svůj osobní rozvoj a hledala cesty, jak mířit ke hvězdám. Vzpomněla si na svůj dětský sen a v něm objevila touhu, která v ní tolik let dřímala. Vrátila se zpět ke studiu, u toho pracovala, vychovávala syna a sen se začal stávat skutečností.

Dnes již má Kateřina vymyšlené logo své nové firmy a spoustu plánů a vizí do budoucna. Život ji naučil, že silného a úspěšného jedince tvoří vždy jeho cesta a překážky, které na ní dokáže překonat. Věříme, že Kateřininy myšlenky, zkušenosti nebo jen tipy, jak pracovat na svém snu a osobním rozvoji, budou inspirací a přínosem pro každého posluchače, který se zaposlouchá do rozhovoru v podcastu Myšlením na vrchol. Tak nečekejte na úspěch a nechte se inspirovat jedním z vás.