S Petrem Štěpánkem nejen o odkazu Napoleona Hilla

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes

Když poprvé v životě viděl film Tajemství, pocítil obrovské ambice – chtěl přivést tento mimořádný projekt do Čech, a zkusit tak zlepšit tisíce lidských životů. Sám kontaktoval amerického producenta filmu a sdělil mu svůj záměr. Setkal se však s odmítnutím. „Nemáme zájem, už jednáme s velkými hráči na vašem trhu, pro nás nejste zajímavý.“  Petr si řekl, že to tak asi mělo být, ale ani po čtyřech měsících stále neviděl DVD na českých pultech. Zkusil tedy své štěstí znovu, a psal tentokrát s dotazem, jak dopadlo jednání s velkými hráči. Odpověď Petra překvapila, prý o to nikdo nakonec neměl vážný zájem, prý že v Čechách na tento projekt není trh. „Opravdu? To je divné, já sám jsem jen po své linii prodal přes 2000 DVD nosičů, co jsem si u vás nakoupil.“

A tak Petr Štěpánek přivedl do České republiky tento známý film, který na YouTube viděly stovky tisíc Čechů. Dnes je Petr i producentem české verze studijního programu Myšlením k bohatství a také vydavatelem nové verze stejnojmenné knihy, která navazuje na odkaz Napoleona Hilla. Pokud jste o filmu ještě neslyšeli, pro naše čtenáře je prvních 15 minut filmu k dispozici pod tímto odkazem.

V rozhovoru pro podcast Myšlením na vrchol se Petr rozpovídal nejen o tom, jaká byla jeho cesta ke zmiňovaným projektům, ale zejména o tom, co pro něj znamená odkaz z knihy Napoleona Hilla, jaké jeho principy jsou podle něj nejdůležitější pro dosažení bohatého a úspěšného života, nebo také jak vznikl nápad na rozšíření programu Myšlením k bohatství o Cestu k vděčnosti, jejímž cílem je učit nejen Čechy více a aktivně prožívat vděčnost.

Věříme, že Petrova cesta a jeho silné myšlenky, o které se poděli v rozhovoru pro náš podcast, budou inspirací pro každého posluchače. Stačí se jen zaposlouchat.