Jak se prodat v online světě s koučkou prezentačních dovedností Petrou Bouškovou

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes

S prezentačním hurikánem Petrou Bouškovou se pravidelní posluchači podcastu Myšlením na vrchol nesetkávají poprvé. S Petrou jsme vám přinesli rozhovor na konci července letošního roku. Tehdy jsme se ještě optimisticky těšili na říjnovou konferenci Tajemství obchodu, kde měla být právě Petra Boušková jedním z hlavních řečníků. S ohledem na vládní nařízení jsme ale byli nuceni konferenci, kterou si již oblíbily stovky podnikatelů a obchodníků, přesunout až na 7. dubna 2021. 

Petra vedle své přednášky povede na konferenci i hodinový workshop a v něm se podělí o své zkušenosti, které jí pomohly vysloužit si přezdívku „prezentační hurikán“, úspěšně vystupovat na mezinárodních IT konferencích a stát se lektorkou nejen prezentačních dovedností. 

Současná situace však mnohé z nás donutila začít s prezentacemi v novém online prostředí. Abychom vám usnadnili přechod do tohoto pro mnohé neznámého online světa, připravili jsme s Petrou Bouškovou krátký rozhovor o tom nejzákladnějším know-how, které by si měl osvojit každý, kdo chce se svou prezentací v online světě uspět. Vyvarujte se zbytečných chyb, které opakuje spousta z nás. Komunikujte i přes webkameru jako profík a nezapomeňte, že na internetu ztratíte, ale i získáte zájem jen pouhým kliknutím. Věříme, že tipy od „prezentačního hurikánu“ pomohou k úspěchu každému posluchači dnešního podcastu.