S Michalem Hoškem nejen o budování manažerské kariéry

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes

Nikdy nevíme, jakou roli si pro náš život osud přichystal. Záleží ale jen na každém z nás, zda dokážeme využít příležitostí, které nám osud nabízí. Těchto příležitostí se na své kariérní cestě nezalekl ani Michal Hošek, jehož poslední profesní rolí byl provozní ředitel – COO společnosti Preciosa Lighting. 

V této roli působil od roku 2016, kdy opustil stejnou pozici v konkurenční firmě Lasvit. Než Michal dosáhl těchto pomyslně nejvyšších manažerských postů, sbíral manažerské zkušenosti ve velkých nadnárodních korporacích. Měl tak příležitost cestovat, poznávat nové kultury a učit se různé techniky řízení firem a pracovních týmů. V roli zaměstnance působil Michal Hošek 22 let a v letošním roce se rozhodl vstoupit do nové role, tentokrát podnikatelské, a rozvíjet se svou manželkou rodinnou firmu.

Michal o sobě říká, že se cítí být profesionálním manažerem. Jaká byla jeho kariérní cesta? Které techniky řízení firem a lidí si na ní osvojil a jak je plánuje zúročit v rodinném businessu? Jaké povolání by dělal nejraději a proč si myslí, že už je na něj pozdě?

 V podcastu Myšlením na vrchol se Michal podělí nejen o svůj příběh růstu profesionálního manažera, ale například také o to, jak mu jeho vstup do kreativního průmyslu a práce s kreativními lidmi pomohly po dvaceti letech pochopit svou milovanou ženu, se kterou má čtyři krásné dcery.  Poslechněte si příběh muže, který věří na osud, nebál se vyjít z davu a dokázal nastolit harmonii mezi osobním, rodinným a pracovním životem. Věříme, že tento rozhovor může být inspirací pro každého, kdo nechce čekat na úspěch, stačí se jen zaposlouchat.