S Michalem Krejčím o nalezení životní šance

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes

,
“Jeden život = jedna šance,” tak zní životní motto Michala Krejčího. Ten začal pracovat na brigádách už v deváté třídě, kdy mu tehdy jeho otec zařídil první přivýdělek. Jako mladý student prostál hodiny u zakládacích strojů a to mu dalo do života mnohem víc, než by možná tehdy sám čekal. Michal díky této zkušenosti zjistil, co v životě NECHCE dělat. Uvědomil si, že nechce celý život strávit jako dělník u pásu. I tohle Michala motivovalo ke studiu na vysoké škole, kde potkal muže, který mu položil klíčovou otázku a dal životní příležitost.

 Už na vysoké škole si Michal uvědomoval, že jedině v podnikání bude v životě šťastný. Že jedině v podnikání bude pánem svého času. Bylo mu jednadvacet let, když se rozhodl využít životní šance a nastoupit do finančního poradenství. Dnes má „svou firmu“ o  dvou stech padesáti spolupracovnících. V Partners v letošním roce dosáhl nejvyšší možné pozice a vyšplhal se až na pozici partnera ve společnosti. 

Jaká byla Michalova cesta na vrchol? Jak zněla ona klíčová otázka, která změnila jeho život? Co nejtěžšího musel Michal překonat na začátku svého podnikání? Co se stalo na jeho cestě, že přišel o více než 250 spolupracovníků a musel prakticky začínat znovu? Naučil se díky špatné zkušenosti Michal něco, co pomohlo jeho novému růstu?  Kde získává nové kolegy do týmu a jak vnímá současnou situaci na trhu finančního poradenství?

Nejen to jsou témata, o kterých si Lukáš povídal s Michalem Krejčím v dalším rozhovoru pro náš podcast Myšlením na vrchol.