S Petrou Bouškovou nejen o životě a prezentačních dovednostech

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes

Prezenční hurikán. Tuto přezdívku si vysloužila Petra Boušková na své první přednášce v Maďarsku. Duší je ale „ajťák“, pracovala pro největší německou automobilku, mexickou cementárnu nebo několik českých bank.

Pak propadla vášni pro prezentace a komunikaci. Nyní slaví úspěchy se svými firemními workshopy a koučinky pro manažery.

Svému jménu a zasloužené přezdívce dělala loni čest na IT konferencích ve Velké Británii, Rusku, Německu, Ukrajině, Rumunsku, Polsku, Bělorusku a dalších. Od ledna letošního roku se Petra naplno vrhla do koučinku prezentačních dovedností a komunikace. Pomáhá svým klientům zlepšit jejich prezentační dovednosti a vytvořit takové prezentace, které budou bavit jak publikum, tak samotného řečníka. Jedním z klientů Petry Bouškové byl i náš obchodník Lukáš Eder a zcela spontánně po jednom prezentačním koučinku natočil s Petrou rozhovor. 

V rozhovoru se můžete těšit na Petřin příběh, který ji přivedl od povolání “ajťáka” ke koučování, jak vznikla její přezdívka prezentační hurikán, jaká je práce na volné noze, jaké chyby děláme při prezentacích nejčastěji, ale také například z čeho mají lidé největší strach. 

Petra předá v rozhovoru své zajímavé myšlenky, ale také pozitivní energii, která je doslova nakažlivá. Věříme, že tento rozhovor bude bavit spoustu posluchačů, stačí se jen zaposlouchat.