S Helenou Kohoutovou o podnikatelských setkáních a prostředích

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes

Přinášíme vám rozhovor s mimořádnou dámou, paní Helenou Kohoutovou, podnikatelkou, která od roku 1997 organizuje společenská setkání úspěšných českých podnikatelů. Tyto podnikatele také oceňuje, a to prostřednictvím projektů Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů, nebo také Ocenění Českých Exportérů. V rámci všech Heleniných projektů je jejím cílem vzájemné sdílení zkušeností, etický byznys a podpora českých podnikatelů.

 „Baví mě vytvářet prostředí pro vznik nových obchodních příležitostí a vyměňování zkušeností mezi podnikateli a odborníky z ekonomické oblasti,“ říká o sobě Helena Kohoutová.

 V rozhovoru se dozvíte, jak se Helena dostala ke svému podnikání, kde objevila své talenty a silné stránky. S Lukášem si společně povídali o českém podnikatelském prostředí, problémech, které podnikatelé řeší nejčastěji, a také jak sama Helena, ale i další podnikatelé v jejím okolí zvládli rychlou transformaci svého businessu během pandemie nemoci Covid-19. Jak mají podnikatelé předávat svou vizi, když jsou naprosto paralyzovaní a nemohou plánovat?

Helena naše posluchače zve na svou zahajující konferenci WOMEN IN BUSINESS 2020, kde se můžete osobně potkat nejen s ní a s Lukášem, ale i s dalšími lídry českého podnikatelského prostředí.