S Davidem Kolářem o moderním obchodu, rozhodování a hledání smyslu v životě

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes

Přinášíme vám rozhovor s úspěšným obchodníkem a dnešním mentorem podnikatelů. David Kolář byl jedním těch, kteří vybudovali online komunitu businessanimals a jejich motem bylo udělat z obchodu více sexy povolání. I to byl jeden z důvodů, proč byl David Kolář řečníkem minulého ročníku konference Tajemství obchodu. Konference, kterou pořádáme nejen pro všechny aktivní obchodníky, ale i podnikatele a freelancery, kteří si uvědomují jak jsou obchod, obchodní dovednosti, ale i pravidelné setkávání a networking důležité pro jejich osobní růst. Davidova přednáška, jejíž sestřih jsme Vám přinesli nedávno prostřednictvím našeho podcastu, byla na konferenci vyhodnocena jako nejúspěšnější. I proto jsme se s Davidem dohodli nejen na dalším vystoupení, ale ještě dalších aktivitách v rámci konference Tajemství obchodu, které ještě více nakopnou váš růst. 

Tato aktivita souvisí s tím, čemu se David Kolář věnuje dnes. Projekt Businessanimals dovedl společně se svou ženou až k úspěšnému  prodeji a dnes už se věnuje modernímu setkávání úspěšných lidí prostřednictvím svého Mastermind Clubu.  Jak se Davidovi stalo, že ve svých 35 letech ztratil smysl svého života, kde tento smysl znovu našel a jak jej začal naplňovat? Spousta aktivních obchodníků a podnikatelů Davida zná, vnímají ho především jako inovátora obchodu a průkopníka nových obchodních metod, a možná by je vůbec nenapadlo, že i David si prošel stavem vyhoření a hledání smyslu svého života. Naštěstí měl David oporu ve své rodině, ve svých přátelích, podařilo se mu tento smysl najít a dnes může rozvíjet další moderní aktivity, které řeší problémy dalších lidí. 

Lukáš se ale s Davidem dostal i k dalším zajímavým otázkám a nakousli společně i téma, o kterém bude mluvit právě na konferenci Tajemství obchodu. Tuto konferenci jsme s ohledem na vládní nařízení přesunuli na 5. října. Připravujeme tak pro vás ve spolupráci s dalšími řečníky, kouči, lektory a mentory nejvýznamnější den, ve kterém propojíme potkávání, vzdělávání, nové technologie a růst v jedno. A to vše pod moderací zakladatele businessleaders.cz Petra Casanovy. Pokud se tedy chcete potkat nejen s Davidem Kolářem, Lukášem Ederem nebo Petrem Casanovou, ale i dalšími úspěšnými lidmi, přijďte za námi na konferenci, vstupenky jsou k dispozici zde na webu konference.