Naučte se milovat svou minulost cestou k vděčnosti

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes

Dnes bych vám rád představil jednoho člověka, který pro vás připravil zcela mimořádný program, který může i vám pomoci naučit se být v životě opravdu vděčný. Je to program, který vás během několika týdnů provede cestou vděčnosti. Potom bych vás rád pozval na jednu akci, kde se s tímhle člověkem můžete potkat osobně, kde si můžete vděčnost natrénovat. A v úplném závěru mého podcastu se můžete těšit na malou odměnu pro jednoho z vás.

V posledních asi pěti dílech podcastu Myšlením na vrchol bylo velkým tématem slovo vděčnost. U těch z vás, kteří neposlouchají podcast pravidelně, nebo slyší teď jeho první díl, budu určitě rád, pokud se vrátíte k předchozím dílům, abyste chápali i tenhle díl. Protože v těch předchozích dílech vysvětluji, proč je vděčnost důležitá, jak ovlivňuje náš život, jak ovlivňuje úspěch v našem životě a jak je to vědecky podložené. Mluvím i o úspěšných lidech a příkladech lidí, kteří vděčnost dokázali aplikovat ve svém životě a použít ji pro úspěch nebo pro nějaký pokrok, pro překonání nějaké překážky další posun na cestě dál. A my u nás ve First Classu s Petrem Casanovou, i v rámci Business Leaders, vnímáme vděčnost jako opravdu velmi důležitý a skvělý nástroj pro úspěch v našem životě. A proto jsme se rozhodli, nebo jsme spíš rádi za to, že na naší konferenci Tajemství obchodu, která proběhne 5. října v hotelu Olšanka v Praze, bude mimo spousty řečníků, kteří budou mluvit o konkrétních nástrojích, které můžete používat ve svém obchodním růstu, ale i ve svém osobním rozvoji, budou i řečníci, kteří budou mluvit o konkrétních motivačních tipech. Získáte tam určitě spoustu inspirace i kontaktů na zajímavé lidi. Připravili jsme i workshopy a jedním z nich bude i workshop, který bude právě zaměřený na vděčnost. Tento workshop povede Petr Štěpánek.

Petr Štěpánek je šéfproducent českého vydání programu Myšlením k bohatství. Je to ten program, o kterém jsem se také zmiňoval asi před třemi díly. A Petr je i ten, který sem před lety do Čech přivedl českou verzi filmu Tajemství (The Secret) – opět film, o kterém jsem mluvil. A Petr Štěpánek v rámci svého programu Myšlením k bohatství vytvořil i zcela mimořádný program, který je doplňkem celého toho vzdělávacího programu. Tak vytvořil zcela mimořádný program Cestou k vděčnosti, který právě učí lidi být v životě opravdu vděční. Vytvořil konkrétní kroky, které vás provedou v několika týdnech k tomu, abyste si osvojili vděčnost jako součást vašeho života. Vytvořil konkrétní nástroje, které vám pomohou aplikovat vděčnost do podvědomí vaší mysli. A díky tomu budete umět aktivně ovlivňovat svůj život. A v těch velmi emočně vypjatých situacích reagovat v souladu s vašimi životními hodnotami, s vaší osobní vizí. V rámci šedesátiminutového workshopu bude Petr mluvit o využití těch psychologických efektů vděčnosti. Bude mluvit i o optimálním nastavení vašeho retikulárního aktivačního systému. Opět je to téma, o kterém už jsem tady mluvil asi před šesti díly. Pokud by vás zajímalo, jak se naučit aplikovat vděčnost do svého života, není to opravdu nic těžkého, chce to jenom trénink. A jenom trénink dělá mistry. Tak pokud by vás to opravdu zajímalo, můžete se podívat na web Petra Štěpánka Myšlením k bohatství. Můžete se ale klidně obrátit i na Petra, jak ho znám, tak vám velmi rád bude nápomocen, vyjde vám ochotně vstříc a odpoví na jakékoli dotazy. A pokud byste se chtěli účastnit workshopu s Petrem Štěpánkem, budu určitě moc rád, pokud přijdete za námi na konferenci Tajemství obchodu.

Ta konference je primárně zaměřená na obchodníky, ale na své si tam jistě přijdou i všichni podnikatelé a všichni lidé, kteří chtějí být úspěšní ve svém profesním životě. A to je hlavním cílem naší konference. Je to vlastně hlavní cíl všeho, co ve First Classu děláme. Chceme vám pomáhat rozvíjet vaše silné stránky, chceme vám pomáhat objevovat nové nástroje nebo myšlenky, které vám mohou pomoci k vašemu kariérním a osobnímu růstu. A už jenom to, že teď posloucháte tenhle podcast, už jenom to, že pravidelně chodíte na web businessleaders.cz nebo odebíráte Petrův magazín FC, který už vydává desátým rokem, tak už jenom to svědčí něco o tom, že chcete pracovat na svém životě, že nechcete čekat na úspěch a že chcete být životě opravdu úspěšní.

Proto mám pro vás, pro mé posluchače podcastu Myšlením na vrchol, jeden malý dárek. Jeden z vás může jít na naši konferenci Tajemství obchodu do VIP zóny úplně zadarmo. Ale protože jsem zastáncem toho, že nejde získat něco za nic, tak od vás za to chci jednu jedinou věc. Až doposloucháte tenhle podcast, poprosím vás o to, abyste na můj e-mail [email protected] poslali váš zlatý seznam. Jediným vašim úkolem je otevřít e-mailovou schránku, napsat do předmětu zprávy Zlatý seznam a pod něj jej napsat. Nic víc mi tam, prosím, nepište, napište jenom zlatý seznam. Jestli nevíte, co je zlatý seznam, poslechněte si předchozí dva nebo tři díly podcastu Myšlením na vrchol, tam se to určitě dozvíte. Nebo se podívejte na web Petra Štěpánka. No a protože zlatý seznam má něco společného s desítkou, tak ten, kdo bude desátý v pořadí, dostane ode mě VIP vstupenku na konferenci Tajemství obchodu. Uvidíte se tam se mnou, uvidíte se tam s Petrem Štěpánkem, s Petrem Casanovou, s Davidem Kolářem, s Peterem Urbancem a dalšími zajímavými řečníky přímo ve VIP zóně, kde poznáte i zajímavé a mimořádně úspěšné lidi.

Já vám mockrát děkuji za to, že mi ten seznam pošlete. Mockrát vám děkuji i za vaše komentáře, které připojujete na webu businessleaders.cz, a přeji krásný den.