Kalendář akcí: Jak na firmu 4.0 nebo dobře zvládnutý recruitment?

Listopadový BL kalendář je opět plný zajímavých konferencí i workshopů a dalších setkání na různá témata. Podívejte se, jestli některé právě neřešíte ve vaší firmě. Protože pokud ano, tyhle akce jsou jednou z nejlepších možností, jak být o krok napřed před ostatními. Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj!

Na konci každého měsíce přinášíme pravidelný aktualizovaný Kalendář akcí. Všechny top byznys akce z českého internetu tak odteď najdete na jednom místě. Vyberte si ze seznamu nabízených workshopů, konferencí a podnikatelských setkání. 

Jak financovat podnikání nejen z evropských fondů

Pardubice, 6. 11.

Přemýšlíte nad rozvojem svého podnikání? Chcete získat finance pro svůj projekt a zjistit, jaké možnosti se nabízejí jak z evropských fondů, tak i dalších zdrojů? Svůj záměr můžete konzultovat v jeden den a na jednom místě. Účast zdarma a bez registrace!

Pořadatel: P-Pink

PPC reklama I – pro začátečníky

Brno, 12. 11.

Na školení se naučíte vytvářet PPC reklamu a využít ji pro získávání nových zákazníků na internetu. Ideální pro živnostníky s vlastním e-shopem. Žádné předchozí znalosti a zkušenosti s PPC reklamou a marketingem nejsou potřeba. Workshop je navíc provázen praktickými příklady a ukázkami.

Pořadatel: Impact Hub Brno

Evolve! Summit

Brno, 12.13. 11.

Dobře zvládnutý recruitment je důležitější než kdy dřív. Na Evolve! Summitu je pro vás proto připraven program, který jinde nenajdete. Poslechněte si zkušenosti těch nejlepších a buďte to právě vy, kdo si mezi uchazeči bude nejlépe vybírat. Zajímavé přednášky, praktické workshopy i setkání s kolegy z celého světa vás nabijí inspirací a chutí do nových projektů.

Pořadatel: Engage Advisory

Jak na Google Analytics a výkonnostní marketing

Brno, 13. 11.

Seminář, jehož cílem je pomoci účastníkům zvýšit a změřit efektivitu on-line aktivit, webových stránek a e-shopů. Vhodné pro obchodní zástupce, majitele firem, správcům internetových obchodů i marketingové specialisty. Sledování návštěvnosti webových stránek v současné době již nestačí, je třeba začít využívat Google Analytics naplno!

Pořadatel: Regionální hospodářská komora Brno

Inovační leadership v digitální ekonomice

Praha, 20. 11.

Přehled, inspiraci, zkušenost, poučení, praktické poznatky o nových trendech v oblasti inovací, to vše vám přinese seminář určený pro malé a střední podniky. Jedná se už o sedmý z cyklu seminářů zaměřených na prioritní témata digitalizace a inovací a jejich vlivů na společnost.

Pořadatel: Ministerstvo průmyslu a obchodu

Top Finance Forum

Praha, 20. 11.

Na konferenci získáte nejaktuálnější informace o změnách daňových zákonů v čele se zákonem o dani z příjmu, DPH a podstatnou novelou daňového řádu, které se všechny připravují od roku 2020. Budete diskutovat i poznatky z oblasti daňových kontrol, aktuální výklady transferových cen či situaci v daňových odpočtech na výzkum a vývoj.

Pořadatel: Seminaria

Firma 4.0

Praha, 22. 11.

Konference k tématům digitalizace a automatizace práce, digitální produktivita, spolupráce a budování digitálních kompetencí. Mimo jiné proběhne i panelová diskuze se vzácnými hosty a šest samostatných workshopů. Přítomno bude více než deset firem na miniveletrhu praktických řešení.

Pořadatel: AMSP ČR

Naučte se vyjednávat

Praha, 28. 11.

Jaké jsou základní vyjednávací styly? Jaké jsou hlavní fáze vyjednávání a jak přesvědčit cílenými argumenty? Seminář odpoví nejen na tyto otázky. V praxi si vyzkoušíte umění správně formulovat své myšlenky, jasně a přesvědčivě se vyjádřit. Při řešení případové studie si uděláte představu, jaké jsou vaše silné stránky a na čem zapracovat.

Pořadatel: Hospodářská komora ČR

LinkedIn pro personalistu profesionála

Praha, 28. 11.

Workshop určený náborářům, HR specialistům i dalším, kteří řeší nábor pracovníků. Zjistíte, jak vylepšit vyhledávání vhodných kandidátů na LinkedIn i na dalších sociálních sítích. Poznáte, jak můžete získat výhodu zlepšením vyhledávacích technik i technik odkrývání skrytých zdrojů s talenty. Poznatky ze semináře budete aplikovat okamžitě při on-line práci na sociálních sítích.

Pořadatel: VOX