Vytvořte si z Facebook stránky jednoduchý web. Za pár minut a zdarma

Komunitní platforma Meetpoint, úplná novinka na českém trhu, přináší on-line nástroje a možnost rychlého vytvoření vlastních prodejních stránek během několika minut, které strukturuje z vašeho firemního Facebooku.

Nastavení zvládne úplně každý, i začátečník, celý proces je totiž pouze o pár kliknutích, a výsledek je podle vývojářů unikátní a pro malé živnostníky a podnikatele zcela dostačující. Jednoduchý web je mobile ready a připravený k okamžitému použití, není třeba nic složitě vkládat a upravovat. V rámci vytvořeného webu lze pak ručně aktivovat také nástroje pro e-shop. Přesvědčte se sami: vše si můžete vyzkoušet na oficiálních stránkách platformy.

Co byste řekli ročnímu předplatnému jako dárku?

Zaujala vás platforma Meetpoint? Běžný uživatel za automatizovanou tvorbu jednoduchého webu zaplatí bez mála čtyři tisíce korun, ale my jsme pro čtenáře magazínu BL zařídili roční správu webu a předplatné dalších služeb, které nabízí platforma Meetpoint, zcela zdarma!

Nabídka platí do 6. října a zahrnuje celoroční správu webu, který vytvoříte z vaší facebookové stránky. Aktivace e-shopových nástrojů pro již vytvořený web není zahrnuta, lze ji ale přikoupit (více info viz stránky Meetpoint platformy).

Postup:

Nejprve se registrujte na web platformy skrze tento link, vytvořený správci speciálně pro naše čtenáře: http://www.siteeditor.co/?trk_code=CIm9ZJb. Následně v aktivačním procesu ve dvou krocích vyberte vaši firemní či podnikatelskou facebookovou stránku a chytrý web na celý rok, který se na jejím základě automaticky vytvoří, je váš.

Po aktivaci máte čtrnáct dní na otestování a editaci finální podoby webu. Ve chvíli, kdy bude připravena, kontaktuje pouze vývojáře přes [email protected] a ti vám zaktivují předplatné na rok zdarma, věnované našim čtenářům. Na této adrese vám také rádi poradí s veškerým nastavením a zodpoví vaše dotazy k předplatnému.