Kalendář akcí: říjen v rytmu marketingu pro brand i PPC profíky

Říjen potěší opět hlavně markeťáky, ale i e-shopaře a další podnikatele na internetu nebo třeba obchodníky se zájmem o automatizační procesy. Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj!

Na konci každého měsíce přinášíme pravidelný aktualizovaný Kalendář akcí. Všechny cool byznys akce z českého internetu tak odteď najdete na jednom místě. Vyberte si ze seznamu nabízených workshopů, konferencí a podnikatelských setkání. 

Brand Management 2019

Praha, 2. 10.

Největší oborové setkání všech, kteří věří, že brand je daleko více než grafický symbol. Platforma pro výměnu názorů a sdílení aktuálních trendů je určena manažerům marketingu a komunikace, které zajímá, jak dále efektivně rozvíjet a řídit své značky.

Pořadatel: Blue Events

Jak řešit spotřebitelské spory a reklamace

Praha, 3. 10.

Máte pocit, že si k vám může spotřebitel cokoli dovolit? Jaká máte práva? Seminář vás naučí odhalit triky, které zkoušejí zákazníci při reklamaci. Řečníky budou experti z Hospodářské komory. Účast na semináři je zdarma!

Pořadatel: Hospodářská komora ČR

PPC Restart 2019

Praha, 3. 10.

Celodenní konference o placené internetové reklamě pro provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery, analytiky, on-line markeťáky, agenturní i freelance konzultanty.

Pořadatel: agentura Taste

Marketingová konference Marketikon

Plzeň, 3. 10.

Druhý ročník Marketikonu nese podnázev Zisk a nezisk a tematicky se bude točit nejen kolem výkonnostních a brandových kampaní, ale také oblastí týkajících se neziskového sektoru. Jak se staví lovebrand? Jak značka ovlivňuje výkon kampaní? A jak správně vyhodnocovat a měřit jejich ziskovost?

Pořadatelé: PROSEO Media, DEPO2015 a další

Jak na Google Analytics a výkonnostní marketing

Brno, 3. 10.

Cílem semináře je pomoci vám zvýšit a změřit efektivitu vašich on-line aktivit, webových stránek a e-shopů. Začněte naplno využívat Google Analytics. Zjistíte, v jakých krocích nákupního košíku odcházejí návštěvníci z vašeho webu, jak měřit hodnotu konverze z objednávek nebo jak odhalit neefektivní reklamní kampaně.

Pořadatel: Hospodářská komora ČR

Hacking product management with machine learning

Zajímáte se o umělou inteligenci? Jeden z nejúspěšnějších českých start-upů pořádá hackathon zaměřený na spojení strojového učení a produktového managementu. Čeká vás soutěž o finanční podporu na open source projekt dle vlastního výběru, top přednášky i zkušení mentoři připravení konzultovat vaše vize a projekty.

Pořadatel: Productboard

Česko jako cirkulární hotspot: inspirace a trendy pro každou firmu

Brno, 8. 10.

Konference představí velmi diskutované téma myšlenky cirkulární ekonomiky a ukáže českým firmám praktické možnosti k přechodu na tento udržitelný způsob fungování. Na konferenci bude také oficiálně zahájena činnost Českého cirkulárního hotspotu, vystoupí zde řada uznávaných světových osobností z oboru a zazní tu inspirativní počiny z Česka i zahraničí.

Pořadatel: Institut Cirkulární Ekonomiky

Salesforce Basecamp

Praha, 10. 10.

Konference se zaměří na novinky v oblasti zákaznické péče, on-line i off-line komunikace, automatizace v obchodu i marketingu. Svá řešení představí přední české i světové značky. Přijďte si poslechnout, jak poznat svého zákazníka a pracovat s množstvím dat. Účast je zdarma!

Pořadatel: Salesforce

CopyCamp

Praha, 10. 10.

Akce určena všem, pro které není tvrzení „Obsah je král“ jen vyprázdněným klišé. Na konferenci se potkávají copywriteři, markeťáci i osvícení majitelé firem, kteří věří v sílu kvalitního obsahu.

Pořadatel: H1.cz

Start-up Festival

Praha, 11. 10.

Poznejte to nejlepší z české start-upové scény, získejte know-how a seznamte se s inovátory, nebo si najděte svůj dream job. Festival přináší inspiraci přímo od start-upistů, investorů a řady dalších lídrů. Konzultujte s nimi vaše začínající podnikání.

Pořadatel: xPORT VŠE

Czech Internet Forum

Praha, 15. 10.

Svět internetu se točí stále rychleji, téměř denně vznikají další a další start-upy a mnohé z nich rostou raketovou rychlostí. Jak obstát v konkurenčním on-line světě? O své zkušenosti se s vámi podělí šéfové předních internetových společností i majitelé teprve začínajících start-upů.

Pořadatel: TUESDAY Business Network

Získávání zahraničních zákazníků pomocí digitálních nástrojů

Praha, 16. 10.

Vytvořte si efektivní digitální strategii pro získávání zahraničních zákazníků, díky které je budete získávat automaticky a za zlomek nákladů. Zjistěte, jak zákazníky identifikovat, a na praktických příkladech si osvojte způsoby, jak je zaujmout.

Pořadatel: CzechTrade

Leadership4Future

Ostrava, 30. 10.

Nové technologie, digitalizace či změna stylu práce jsou jen některé z mnoha faktorů, které mění styl řízení firem, ale i procesy výrobní, nákupní a obchodní. Jak zavádět inovace a „nezabít“ novým přístupem svůj tým? Hlavní řečník konference je Dominique Tissier, bývalý HR ředitel ve společnosti Michelin a autor několika publikací o situačním managementu.

Pořadatel: New Dimension, Association for Managers Potential a Transearch International

Využití e-mail marketingu k automatizaci obchodních procesů

Praha, 31. 10.

Naučte se efektivně pracovat s nástroji e-mail marketingu a automatizovat rutinní obchodní procesy. Zjistíte, jak vytvořit nástroj pro sběr kontaktů on-line, připravit e-mailovou kampaň včetně grafické šablony, zautomatizovat pozvánky na akce nebo zaslat zákazníkovi automatické upozornění na produkt, o který projevil zájem.

Pořadatel: CzechTrade