Jak nevyhořet, motivovat tým, budovat komunitu? To nej z konference Tajemství obchodu

Poslechněte si záznam panelové diskuze, která proběhla na posledním ročníku Tajemství obchodu, největší obchodní konference v České a Slovenské republice, kterou každoročně pořádá magazín Business Leaders. Letos se uskutečnila v pražském Foru Karlín a my vám teď přinášíme to nejlepší z celé akce.

Tentokrát si můžete poslechnout panelovou diskuzi o tom, jak nevyhořet, dlouhodobě doručovat hodnotu své společnosti a motivovat její tým a pečovat o něj. Řeč přijde i na vztah se zákazníky a způsoby, jak ho budovat. Nejen na zmíněná témata diskutovali na poslední konferenci Tajemství obchodu tito přednášející:

  • Petr Casanova: šéfredaktor magazínu First Class, tvůrce největší komunity osobního rozvoje v Čechách.
  • Rastislav Zachar: majitel společnosti Business Success.
  • Martin Ditmar: bývalý top manažer v maloobchodních řetězcích a majitel soutěže Česká Miss. Dnes se věnuje mimo jiné butikovému hotelu Villa Memories.
  • Peter Pacher: založil Institut aplikované psychologie, provozoval pobočku Univerzity pro aplikovaný management a provozuje portál Psychologie pro každého.
  • Ivo Toman: autor několika bestsellerů v Čechách i na Slovensku a školitel osobního rozvoje.

Záznam z konference Tajemství obchodu jako již tradičně uvede Dan Tržil a vy se už teď můžete těšit na další epizodu podcastu v tradiční formě rozhovoru: podrobněji se podíváme na příběh Martina Ditmara, který v tomto díli otevíráme:

Kde všude můžete naše podcasty poslouchat, zjistíte na: https://www.businessleaders.cz/podcast. Přímo v panelu přehrávače si pak můžete danou epizodu také stáhnout ve formátu MP3.

Lístky na konferenci Tajemství obchodu 2020 budou k dostání již brzy. V první vlně prodeje, na kterou zavčas upozorníme, je přitom pořídíte za nejvýhodnější ceny.

Autor: Barbora Sirová