Dorazte na konferenci a svezte se Na vlně úspěchu! Máme VIP ceny pro naše čtenáře

Společnost Na vlně úspěchu pořádá první ročník jedné z největších byznysových konferencí svého druhu v Česku určené pro všechny, které zajímá osobní růst: pro studenty, začínající i pokročilejší podnikatele. Náš magazín se přitom stal mediálním partnerem akce a pro čtenáře Business Leaders získal lístky za zvýhodněné ceny. Co vás na konferenci čeká?

Načerpejte inspiraci pro svůj osobní rozvoj od autentických osobností, které to, o čem mluví, samy zažily. Soustředit se přitom budou nikoli na teoretický výklad, ale především na tipy využitelné v praxi. Vystoupí například Jan Mühlfeit, Petr Ludwig, Jiří Tkadlčík, Stanislav Gálik, Václav Staněk a další. Celou konferencí bude provázet moderátor Ondřej Urban z rádia Evropa 2.

Po oficiální části akce bude následovat networking a after party, na níž přímo v prostorách koncertní auly zahraje kapela Poetika a o další zábavu se postará DJ Urbiš.

KDY: 25. 9. 2019

KDE: Aula GONG, Ostrava – Dolní Vítkovice

Magazín Business Leaders se stal mediálním partnerem akce, a díky tomu vám teď může nabídnout zvýhodněné vstupenky. Běžná cena lístků na akci se bude pohybovat od 1990 do 2499 korun, při nákupu ale stačí zadat slevový kód „BusinessLeaders“ a získáte jej za 1490 korun.

Cena zahrnuje celodenní občerstvení, večerní slavnostní raut a slosování v tombole, která proběhne krátce před půlnocí. Hlavní cenou je měsíční zapůjčení vozu Mercedes-Benz GLC Coupé 2019.

Více o osobnostech našeho Line-Upu, celkovém programu i nákupu vstupenek se dozvíte na www.navlneuspechu.cz.

Těšíme se na vás!