Save the date! Pracujte s daty, rozjeďte e-shop, vybudujte lovebrand

Na konci každého měsíce přinášíme pravidelný aktualizovaný Kalendář akcí. Všechny cool byznys akce z českého internetu tak odteď najdete na jednom místě. Vyberte si ze seznamu nabízených workshopů, konferencí a podnikatelských setkání. Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj!

Září je nadupané především akcemi zaměřenými na digitalizaci, web, on-line prostředí a e-shopy. Na kterou z nich vyrazíte vy?

Nebojte se podnikat!

Praha, 11. 9.

Jaké jsou administrativní poplatky a kolik vás bude zahájení podnikání stát? Co je vlastně GDPR a jak si ho ošetřit? Pokud vám ve startu podnikání brání už jen neznalost účetních povinností, daní a odvodů, přihlaste se na bezplatný seminář a nenechte se odrazovat byrokracií.

Pořadatel: Hospodářská komora ČR

Jak na digitalizaci firemních dokumentů

Praha, 18. 9.

Digitalizované dokumenty může umělá inteligence přeměnit ve strukturovaná data, díky čemuž v nich můžete bleskově vyhledávat informace, nebo je exportovat přímo do účetních systémů. Zjistěte, jak snadno převést dokumenty do digitální podoby a dál s nimi pracovat. Účast na workshopu je bezplatná!

Pořadatel: Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Jaký je váš cash flow příběh?

Praha, 19. 9.

Finanční toky vaší firmy mohou obíhat rychleji než investice do podnikání. Neriskujete, že vám dojdou. Během setkání se seznámíte s hotovostním cyklem, který ovlivňuje vaše cash flow. Dozvíte se, jak ho zlepšovat a jak správně nastavit akcelerační strategii.

Pořadatel: Enterprise Europe Network ČR

Jak na vlastní e-shop

Brno, 11. 9–16. 10.

Chtěli byste si založit vlastní e-shop? Zajímá vás, co všechno to obnáší? Na intenzivním kurzu šesti lekcí, určeném dámským posluchačům, vás expertky v IT provedou založením e-shopu od prvotní myšlenky až po výsledný plně funkční web.

Pořadatel: Czechitas

PR Summit 2019

Praha, 12. 9.

Kreativci se urvali ze řetězu a výsledky nikde? Možná jste podcenili plánování a zvolili špatnou strategii. Jak se experti v oboru neztratili v moři kreativity a získali pozornost v dnešním rychlém světě, zjistíte na PR Summitu.

Pořádatel: Tuesday Business Network.

Shopcamp

Praha, 13. 9.

Konference zaměřená na svět e-commerce se snaží účastníkům nabídnout praktické přednášky nabité radami od těch největších profesionálů v oboru. Vystoupí například CEO Aukra Lumír Kunz.

Pořadatelé: Shoptet a Shopsys

WebExpo

Praha, 20.–21. 9.

WebExpo je největší česká technologická konference, která každoročně přivítá na 70 řečníků a přes dva tisíce účastníků, na které čeká celá plejáda témat od e-commerce přes technologie, marketing a design až po programování.

Pořadatel: WebExpo

E-commerce day 2019

Brno, 21. 9.

Pokud vás zajímá on-line marketing a vše, co se týká provozování úspěšného e-shopu, doporučujeme celodenní konferenci E-commerce Day 2019. Akci pořádá nezávislá komunita vývojářů GUG.cz (Google User Group) a díky řadě partnerů a organizátorů je pro účastníky zcela zdarma. Můžete se těšit na špičkové odborníky z mnoha oblastí se zaměřením na e-commerce, jako je marketing, grafika, právo, účetnictví a další. Registrace probíhá přes www.ecommerceday.cz.

Profesia days

Praha, 23.–24. 9.

Jeden festival, dva dny, desítky spíkrů a stovky příležitostí. Profesia days jsou zaměřeny na pracovní a vzdělávací možnosti a pravidelně se konají jak v Čechách, tak na Slovensku. Potkejte potenciální kolegy či šéfy, skvělé řečníky, využijte nabídky kariérního poradenství i zajímavých workshopů. Vstup je zdarma!

Pořadatel: Profesia.cz

Canva, grafika snadno a rychle

Praha, 24. 9.

Na workshopu vás naučí, jak pracovat s bezplatným on-line grafickým studiem Canva. Projdete si jednotlivé nástroje tak, abyste byli schopni tvořit vizitky, letáky, bannery, pozvánky a další. Dozvíte se také, kde hledat inspiraci a fotografie pro návrhy.

Pořadatel: Time for workshop

Jak přetavit data na úspěch

Praha, 25. 9.

Všichni je sbíráme, ale jsou nám k něčemu? Dokážete v množství dat najít potřebné informace, které vám pomohou s marketingem nebo komunikací se zákazníky? Přijďte na workshop, kde se dozvíte, jak přetavit vaše data na úspěch.

Pořadatel: Blue Events

Angažované investování

Praha, 25. 9.

Začínáte si pohrávat s myšlenkou, že byste rozjeli vlastní start-up? Potom je největší setkání start-up investorů v České republice přesně pro vás. Přijďte se dozvědět o tom, co obnáší role investora, a najít potenciální partnery.

Pořadatel: Grouport

Jak budovat lovebrand

Praha, 26. 9.

„Zákazníci nejsou na prvním místě. Zaměstnanci jsou na prvním místě,“ říká Richard Branson. Jak vytvářet firemní kulturu, kde lidé pracují s nadšením? Přijďte si poslechnout příběhy silných značek a posuňte kupředu tu vaši. Těšit se můžete například na Lucii Macháčkovou, která se podílela na úspěchu seriálu ČT Most!

Pořadatel: GrowJOB

E-business Forum

Praha, 26. 9.

Další ročník tradiční konference pro všechny e-shopaře se hlásí o slovo. Šéfové nejvýznamnějších českých e-shopů, VIP osobnosti české e-commerce a další e-shopaři se sejdou v Národním domě na Vinohradech. Letos se zaměří na posilování brandu, budování zákaznických zkušeností, HR i expanzi do zahraničí.

Pořadatel: TUESDAY Business Network