Je lepší být boss nebo lídr? Chystáme konferenci moderního řízení!

Konference moderního řízení pod záštitou magazínu Business Leaders se chystá na listopad do Brna a pořádá ji brněnská Univerzita aplikovaného managementu, jedna z nejprestižnějších vysokoškolských sítí na světě původem ze Spojených států. Co všechno vás na akci čeká a proč jsme se ji rozhodli uspořádat?

Mnohá sociologická šetření manifestují, že se toužíme stát podnikateli a vrcholovými managery, protože si tím chceme vydobýt více svobody a nezávislosti. Scénář běžného pracovního dne těchto vedoucích pracovníků je téhle představě ale často na míle vzdálený: Bývají zavaleni operativou, na strategie a vize nemají prostor a na jejich odbornost jim přes všechnu tuto řídící administrativu ani nezbývá čas. Dovolená je pro ně stres, že nejsou v dosahu a hoří jim nedodělané úkoly.

Připomíná vám to něco?

Pak potřebujete inspirovat k modernímu řízení. Naučit se rozhodovat, učit ostatní a následně delegovat. Úspěch firmy závisí na hlavě – jejím vedení – a vaše vzdělávání je proto stejně důležité jako školení týmu, který řídíte.

Konference moderního řízení

Brněnská Univerzita aplikovaného managementu, se kterou pořádáme blížící se managerskou konferenci, nazvala akci podle výroku „ryba smrdí od hlavy“, a to právě proto, že úspěch firmy závisí na jejím správném řízení. Na celodenním setkání manažerů a podnikatelů vystoupí několik úspěšných řečníků z vašich řad, kteří vám předají své rady a tipy, jak lepšího vedení docílit.

Co dalšího vás na konferenci čeká?

  • Dozvíte se, jak lépe řídit svůj byznys a zároveň jak pracovat sám se sebou.
  • Objevíte nové procesy, které se naučíte efektivně aplikovat v praxi.
  • Získáte nové cenné kontakty během networkingu.
  • Budete si moci vyzkoušet služby profesionálního kouče.

Chci vědět, kdo na konferenci vystoupí!

Veškeré další informace včetně on-line registračního formuláře najdete na oficiálním webu konference zde.