Kalendář byznys akcí: červenec, srpen

Všechny cool byznys akce z českého internetu na jednom místě. Ekluzivní kalendář workshpů, konferencí a podnikatelských setkání. A kam o prázdninách vyrazíte Vy?

Červenec

Anglicky za 3 měsíce

Brno, 25. 7.

Pletou se Vám gramatické časy předpřítomný s minulým? Máte pocit, že Vám schází slovní zásoba? Pak je možná workshop, který pořádá brněnský Impact Hub, určen právě pro vás. Filip Slunský dokáže prý vysvětlovat gramatiku tak jednoduše, že ji pochopíte velmi rychle a zapamtujete si ji navždy. Druhý lektor, René Müller, je zase trenérem paměti, se kterým si osvojíte metody, jak se rychle učit novou slovní zásobu. Slibuje více jak 50 slovíček za 50 minut.

Základy módního průmyslu

Praha, 26. 7.

Jednodenní seminář pro začátečníky v módním průmyslu se zaměřením na budování úspěšné oděvní značky v tuzemsku i na zahraniční scéně. Poznáte současný stav fashion industry a poučíte se, kterou cestou vlastního byznysu se v téhle oblasti vydat. Pravidelně pořádá Institut módní tvorby.

Prázdninová série Podnikatelských seminářů

Brno, 8.–12. 7. / 26. 8.–4. 9.

Máte nápad a už dlouho na něm toužíte začít pracovat? Zkuste intenzivní program, ze kterého si odnesete odpovědi na všechny otázky spojené se začátky podnikání a taky jasně definovaný podnikatelský záměr a návod. Organizátoři z inovačního centra JIC slibují, že si nabijete nové zkušenosti, kontakty i praktické znalosti.

Tvořím web od A do Z

Brno, 8.–12. 7.

Zajímá vás tvorba webu? Pojďte se naučit dělat designové a zároveň funkční internetové stránky pomocí moderních postupů a nástrojů pro tvorbu responzivních webových stránek. Pořádá nezisková organizace Czechitas, worhshop je určen pro výhradně dámské publikum.

Leadership v praxi s šéfkou Googlu

Praha, 31. 7.

Přesvědčte se, že leadership není jen buzzword, ale praktická dovednost, která se dá naučit a zlepšovat. Na exkluzivním workshopu Taťány le Moigne, jedné z nejvýznamnějších osobností českého byznysu, získáte z první ruky užitečné rady, jak můžete jednoduše využít techniky leadershipu ve vaší firmě, ať už má deset, sto či tisíc zaměstnanců. Pořádá ELAI.

Srpen

Zákaznická péče 2.0

Praha, 1. 8.

Zákaznická péče není jen nákladové středisko, ale turbo byznysu. Přijde si poslechnout zkušenosti a doporučení inspirativních firem a ambasadorů z této oblasti. Celý seminář je postaven na konkrétních příkladech z byznysu a Impact Hub coby organizátor slibuje, že vás nenechají v klidu!

Mezinárodní veletrh módy

Brno, 24.–26. 8.

Veletrh módy je obchodním vrcholem módního průmyslu pro trh České republiky, Slovenska a zemí východní Evropy od roku 1993. Vystavovatelé z více než 15 zemí světa zde nabízejí a předvádějí obchodníkům a nákupčím nové kolekce na příští sezony. Pořádá společnost Veletrhy Brno, a. s.

Získejte nové zaměstnance

Praha, 29. 8.

Na trhu práce je stále více nejrůznějších nabídek pro uchazeče o zaměstnání, často jsou ovšem nudné a bez nápadu. Worskshop kreativního HR marketingu proto umožní ušetřit na náboru zaměstnanců skrze kreativivnější přístup, který zaujme uchazeče o zaměstnání na první pohled. Dopňte si základy psaní reklamních textů a vytváření jednoduchých vizuálů. Pořádá Hospodářská komora ČR.

Úvod do programování 1 – JavaScript

Brno, 31. 8.

Programy jsou dnes již všudypřítomné. Obor IT má aktuálně nedostatek lidí. Přemýšlíte-li tedy nad změnou povolání nebo chcete-li se jen podívat, co to vlastně programování je, mohl by být pro vás další z řady kurzů Czechitas dobrým začátkem. Série programovacích workshopů vás naučí, jak se programují desktopové, mobilní i webové aplikace. Je věnována dámskému publiku a navazují na ni další kurzy, například úvod do C# nebo Pythonu.