Save-the-date: Červnová Praha potěší dámské publikum, Brno e-shopaře a markeťáky

#Savethedate!

Na konci každého měsíce vám přinášíme pravidelný, aktualizovaný Kalendář akcí. A kam v červnu vyrazíte Vy?

Jak na reklamu na Facebooku a Instagramu. 3. 6., Praha

Rádi byste zvýšili povědomí o vaší firmě, ale stále se vám to nedaří? Nevíte, jak efektivně zacílit a optimalizovat reklamu? Na workshopu se naučíte ovládat Business Manager, spravovat kampaně i vytvářet chytlavé kreativy. Pořádá společnost Time for workshop.

Konference Women in Business. 4. 6., Praha

Co je klíčem v oboru, ve kterém se prosazují převážně muži? Akce, věnovaná především dámám, zároveň otevře 12. ročník prestižního Ocenění českých podnikatelek.

*Klubová akce agentury Helas, na které jsme pro naše čtenáře získali omezený počet vstupenek. Chyťte si tu svou!

Inspirativní Business Brunch. 4. 6., České Budějovice

Pravidelné setkání proběhne tentokrát v jihočeské kavárně Lanna, diskuze se přitom opře především o téma rodinného podnikání a podpory malých a středních firem. Pořádá Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest.

Úspory v podniku EFEKTivně. 4. 6., Plzeň

Naučte se, jak zkrotit účty za energie, a zjistěte, jak si můžete úsporné aktivity dotovat. Akci zaštiťuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

CRA IoT Summit & Expo 2019. 4. 6., Praha

IoT, tedy internet věcí, se postupně zařazuje do všech provozů. Jaké další trendy náš čekají? Unikátní odborná konference se letos zaměří na využití IoT v oblasti průmyslu, logistiky, dopravy a utilit. Pořádá ji Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR.

Tvorba videí: Produkujte vlastní videa s Danem Ladrou. 4. 6., Praha

Produktová videa, tutoriály, vlogy a mnohem více. Naučte se, jaký software pro daný typ formátu zvolit, jak video nastříhat, upravit, nebo jak vyčistit zvuk a pracovat s hudbou. Pořádá Playou.

Nekonference. 5. 6., Brno

Každoroční setkání e-shopařů a markeťáků, jehož speakeři se letos zaměří především na své fuck-upy, které mohou brát posluchači jako poučení i inspiraci. Pořádá marketingová agentura BESTETO.

Women’s Summit 2019. 6. 6., Praha

Jednodenní summit, kde se potkají nejvlivnější ženy Česka v roli mentorek s novou generací českých byznysmenek, inovátorek a manažerek. Pořádá Forbes.

Vzletná: Workshop – grafika na sociální sítě. 6. 6., Praha

Jednodenní workshop, pořádaný kulturním centrem Vzletná, na kterém dostanete příležitost experimentovat s vaší on-line identitou a radit se přitom s odborníkem na vizuální komunikaci. Definujte třeba svůj unikátní vizuální styl pro blog nebo sociální sítě.

Konference Restart myšlení. 6. 6., Praha

Hodil by se vám malý osobní restart? Inspiraci můžete načerpat během konference plné příběhů, na které letos vystoupí například aktivistka Elena Gorolová, hokejista Jiří Tlustý nebo zpravodaj Jakub Szantó. Pořádá Dark Side.

Workshop: Daňové minimum pro freelancery. 11. 6., Brno

Jak nejvýhodněji zdanit svoje příjmy? Kdy a kam odevzdat příslušné tiskopisy? Co znamená být plátcem DPH a kdy se vyplatí jím být? Získejte základní přehled o vašich daňových povinnostech a naučte se také sami chytře vyplnit daňové přiznání. Workshop pořádají manželé Hladilovi: Lukáš je daňový poradce, Lucie ekonomka.

Značka zaměstnavatele od identity po komunikaci | HR marketing. 12. 6., Praha

Firma může svým uvěřitelným chováním nejen udržet současné zaměstnance, ale také oslovit ty nové – naučte se prezentovat identitu vaší společnosti na on-line i off-line kanálech. Workshop vám pomůže identifikovat vaši vizi, pochopit, z čeho se skládá HR Marketing mix, a lektoři také poradí, jak jej implementovat. Pořádají BE-DNA a WorkLounge Prague.

Make a Real Impact (aneb Jak dosahovat skutečných výsledků v projektech). 13. 6., Praha

Při zavádění strategických změn ve firmách hrají projektoví manažeři klíčovou úlohu. Jejich úspěch nicméně závisí především na tom, do jaké míry dokážou efektivně spolupracovat se svou organizací, plnící úkoly napříč funkcemi. Přednášející Rainer Bach má dlouholeté zkušenosti s vedením nadnárodních projektů a programů v oblasti IT a jeho výstup je nabitý praktickými tipy, které mohou těmto důležitým členům týmu pomoci „poskočit“ z role „projekťáka“ do pozice silného lídra.

Konference Ženy v byznysu. 14. 6., Praha

Jak zvládnout marketingovou strategii bez marketéra nebo grafiku bez grafika? Na prakticky zaměřené konferenci nejen pro začínající podnikatelky získáte konkrétní know-how. Naučíte se pracovat s čísly, nastavit samy marketing a mnoho dalšího. Pořádá La Malina, s. r. o.

Ignore the hype / Follow the trend. 19. 6., Liberec

Víte, co je to muokbang? Nebo kdo byl v Česku nejvyhledávanější osobou v roce 2018? A je to vůbec důležité? To je právě ono: Záleží na tom, zda se jedná o „hype“, nebo trend – trendy jsou podle pořadatelů pro byznys a marketing zásadní, „hype“ je jenom zátěží. „Opáčko“ marketingových trendů roku 2018 a predikce těch pro rok nadcházející v podání marketéra Adama Ondráčka. Pořádá agentura Creative Heads.