Podnikatelské know-how i cenné kontakty: 2 ? akce, kde je získáte

Podnikatelská setkání Ocenění Českých Podnikatelek jsou zpravidla přístupná jen oceněným českým lídrům a registrovaným členům tohoto a dalších klubů agentury Helas Heleny Kohoutové. My jsme ale na dvě z jeho nadcházejících akcí díky mediálnímu partnerství získali omezený počet vstupenek i pro naše čtenáře. Na co konkrétně se můžete těšit a kde sehnat vstupenky?

1. Regionální konference o podnikání, businessu a vztazích

První z klubových setkání proběhne 21. května v Brně. Vedle možnosti networkingu ve skupině úspěšných českých podnikatelů a podnikatelek se můžete těšit například na příběhy Jany Novákové, majitelky stavební společnosti Trustav, Kateřiny Kadlecové, spolumajitelky rodinné české firmy USSPA, nebo Barbory Bühnové z Czechitas, která byla i hostem naší lednové konference Věřily, že můžou. Nejen tyto tři dámy, ale také mnoho dalších hostů se podělí o své podnikatelské úspěchy i neúspěchy.

2. Konference Women in Business

Druhou ze zmiňovaných akcí je konference Women in Business, která proběhne 4. června v budově Microsoftu v Praze. Na ní se o své zkušenosti poděli například Kateřina Kratochvílová, majitelka společnosti ICOM Transport, Michaela Povýšilová, majitelka společnosti Technoaqua, modní návrhářka Jitka Klett a řada dalších přednášejících.

Na obou těchto akcích se přitom můžete těšit na dostatek prostoru pro networking, občerstvení a samozřejmě se tam potkáte i s námi včetně zakladatele našeho vydavatelství First Class Publishing, Petrem Casanovou.

Vstupenky na kteroukoli z těchto akcí, včetně odkazu na celý program každého odpoledne, najdete zde na našem webu.  Kapacita akcí je velmi omezená, proto máme vstupenek jen pár. Chyťte si tu svou!

Budeme se na vás moc těšit.

Barbora Sirová