E06: „Reformovali jsme výuku cizích jazyků,“ říkají zakladatelé EDOO

Petra a Jiří Šustáčkovi deset let vedli klasickou jazykovou školu, která patřila mezi špičku v oboru. Po dlouhé době jejich existence se ji ale rozhodli prodat, aby investovali miliony korun do tvorby nového, revolučního systému výuky, kterou vedou výhradně PO TELEFONU. Jejich škola EDOO nabízí zatím jen kurzy angličtiny, brzy ale přibydou další jazyky.

Klientům EDOO jednou denně volá rodilý mluvčí, který s nimi po dobu pěti minut konverzuje. „Se studenty jsme tak ve spojení na krátkou dobu, ale zato každý den. Tím se dostávají do neustálého, a přitom nepříliš náročného kontaktu s jazykem,“ říká Petra Šustáčková. „Po telefonu dokážeme rozmluvit opravdu každého. Našemu nejstaršímu studentovi bylo 95 let! Mnozí čeští klienti EDOO přitom žijí v zahraničí, i tam lektoři volají, aby jim pomohli s jazykem. Nejdále prý do Vietnamu, ale také do Švýcarska nebo Švédska. Myšlenka naší školy zní velmi jednoduše, ale je za ní neskutečně práce, nemáme konkurenci,“ vysvětluje spoluzakladatelka EDOO.

V podcastu Business Leaders probere Dan Tržil se zakladateli revoluční školy například způsob, jakým techniku výuky pilovali nebo proč si ji pro jistotu celou nechali patentovat.

Kde všude můžete naše podcasty poslouchat zjistíte na: https://www.businessleaders.cz/podcast