Save-the-date: Vládněte obsahem, zajděte na Communication Summit

1. Konference Design & Marketing. 7. 5., Zlín

Dva světy, které se navzájem potřebují a doplňují, ale ne vždy se chápou. Konference si dává za úkol to změnit. Díky provázanosti designu a marketingu totiž vznikají opravdové hodnoty, které tvoří základní stavební kámen pro produkt i značku. Pořádá Univerzita Tomáše Bati.

2. Workshop O moderním HR & HR analytics. 13. 5., Praha

HR s využitím dat neztrácí svou lidskost, naopak rozšiřuje spektrum možností. Workshop vede Jan Řežáb, zakladatel a CEO Time is Ltd. a Socialbreakers. Pořádá Elai.

3. Konference HR Meeting. 14. 5., Praha

Nejdůležitější firmy, manažeři a odborníci na aktuální otázky v oblasti rozvoje zaměstnanců se sejdou, aby sdíleli, jak v dnešní rychlé době zachovat efektivitu, produktivitu i psychickou rovnováhu. Pořádá Economia a. s.

4. Business ráno Olomouc. 15. 5., Olomouc

Pravidelné podnikatelské setkání, při kterém získáte jedinečnou možnost využít vůli aktivních lidí ve svém okolí a budovat si tak dobré jméno. Pořádá podnikatelský klub Smart Network.

5. Konference X4B. 16. 5., Praha

Největší konference zaměřená na UX design v České republice, kde získáte unikátní rady a inspiraci, jak maximalizovat byznys value vytvářením UX designu. Dosáhněte nižších nákladů, vyšších příjmů a především spokojenosti vašich zákazníků.

6. Týden inovací. 20. 5. – 26. 5., Praha

Čtvrtý ročník nejvýznamnější tuzemské události v oblasti inovací, jejíž součástí je více než 100 doprovodných akcí. Vystoupí na ní top řečníci z celého světa, kteří představí nejnovější byznysové inovace, promluví o vývoji umělé inteligence i o tom, jak co nejlépe využít cirkulární ekonomiku. Pořádá ELAI.

7. Konference Quo Vadis, Česko. 21. 5., Brno

Jak se dostat na podnikatelský vrchol? Inspirativní přednášky a talk show pod patronátem agentury Helas.

*Klubová akce agentury Helas, na kterou jsme pro naše čtenáře získali omezený počet vstupenek. Chyťte si tu svou!

8. Konference Content First. 21. 5., Praha

Dobře řízený obsah pomáhá oslovit veřejnost a rozšířit okruh potenciálních zákazníků. Jak cílenou obsahovou strategií porazit konkurenci? Pořádá Tuesday Business Network & Internet Info s.r.o.

9. Konference Communication Summit. 29. 5., Praha

Akce spojuje komunikačních dodavatele, zejména reklamní, mediální a PR agentury i zástupce klientů z řad firem a institucí. Pořádá Blue Events a mezinárodní konference PIAF (Prague International Advertising Festival).