Revolut mění zaběhnuté finanční pořádky

O žádném fin-techovém startu-pu se ve světě nemluví tak jako o britském Revolutu. Je totiž schopen pokrýt prakticky vše, co umí běžný bankovní účet, ale přidává k tomu i několik speciálních funkcí. Těmi nejdůležitějšími jsou vedení účtů až v pětadvaceti měnách zdarma a jejich převody za mezibankovni kurz.

Revolut funguje jako předplacená platební karta spojená s aplikací. Uživatel skrze ní kontroluje zůstatek na účtu nebo zadává nové platby. Když dá aplikaci přístup do telefonního seznamu, Revolut mu navíc vypíše seznam všech jeho kontaktů, které aplikaci používají, a těm je schopen odeslat platbu během jednoho kliku.

„Jsem přesvědčený, že Revolut je nejlepší služba na správu vlastních financí,“ říká Country Manager Revolutu, David Pavliska.

„Když jsem do Revolutu přišel, byl jsem v šoku, protože neměl žádný budget na marketing ani PR. Nejdřív jsem to nechápal, nicméně všechnu externí komunikaci a reklamu si vedeme sami a prostě to funguje. Pokud máte dobrý produkt a servis, tak si svého klienta najdete,“ rozpovídal se v našem tištěném magazínu Business Leaders David Pavliska, který je od roku 2017 Country Managerem firmy.

Chcete zjistit více o tomto start-upu, příběhu brandu i funkcích účtu Revolut? Čtěte rozhovor s Davidem Pavliskou v aktuálním vydání magazínu Business Leaders.

Pro čtenáře našeho magazínu jsme navíc od Revolutu dostali speciální nabídku! Ten, kdo naskenuje QR kód, který nalezne na stránkách našeho časopisu, získá platební kartu zdarma!

Petr Klečka