Save-the-date: Event Day i evropské finále start-up soutěže

9. 4. 2019 – Event Day

Pořádá ABF a.s.

Event Day je cílenou prezentací pro event agentury, kongresová centra, hotely a poskytovatele služeb pro semináře, konference, kongresy, firemní večírky, teambuildingy a další akce.
http://eventday.cz

10. 4. 2019 – STARTUP WORLD CUP & SUMMIT

Pořádá kapitálový fond Fenox a investiční fond Air Ventures

Startup World Cup & Summit je unikátním spojením dvou nejvýznamnějších startupových konferencí posledních let. Vznikla přímo v Silicon Valley s cílem podpořit celosvětové inovace, propojit startupový ekosystém, otevřít dveře talentovaným podnikatelům a identifikovat 20 nejlepších startupových projektů na světě. Vítězové regionálních kol se utkají ve velkém finále přímo v Silicon Valley, ve kterém budou se svými projekty bojovat o investici ve výši 1 milionu dolarů a více.
https://www.swcsummit.com

11. 4. 2019 – Internet Advertising Conference

Pořádá Internet Info s.r.o.

Ve třech sálech vystoupí více než třicet řečníků. Témat bude celá řada: videoreklama, atribuční cesty, copyright, programatik, použití virtuální a rozšířené reality v online marketingu, GDPR, placený obsah zpravodajských i jiných médií a další. Projděte si program konference a dozvíte se víc.
https://iac.spir.cz/akce/internet-advertising-conference-2019/program/

12.4. 2019 – Firemní příběh s mottem: Tady roste radost

Pořádá Student Business Club

Josef Dvořáček bude ve své přednášce sdílet filosofii podnikání firmy Sonnentor s důrazem na respekt k tradici, přírodě, čisté půdě a ruční práci. Sonnentor od svého založení patří k průkopníkům ekologického zemědělství. Lokální spolupráce i férové dodavatelské vztahy s pěstiteli a sedláky se odráží na dobrém vnímání značky.
http://sbc-tul.cz/akce/detail/firemni-pribeh-s-mottem-tady-roste-radost

17. 4. 2019 – Newsfeed DAY

Pořádá Business Factory

Další ročník jediné konference v ČR zaměřené na výkonnostní marketing na Facebooku a Instagramu. Výjimečný den přivádí do Prahy profesionály z oboru, s nimi case studies pro vaši inspiraci, novinky pro váš krok kupředu a vědomosti, které posunou vaše hranice marketingu. Pokud vás “klikání” jen trochu zajímá, tak nemůžete chybět.
https://day.newsfeed.cz

25.4. 2019 – Tým 2.0

Pořádá ELAI

Klasickou hierarchickou strukturu čím dál tím častěji nahrazují tzv. sítě týmů (v originále Network of Teams) a zároveň dochází ke změně koncepce odpovědnosti jednotlivých zaměstnanců. Správně nastavená týmová struktura je výhodná, protože znatelně zvyšuje produktivitu jednotlivých členů týmu a celkovou efektivitu napříč společností. Daniel Franc, mezinárodně uznávaný expert na budování firemních týmů, Vám předá unikátní rady aplikovatelné ve Vaší společnosti.
https://elai.cz/workshop/tymy-2-0-s-danielem-francem/

Pokud vás zajímá více akcí zaměřených na business, nezapomeňte si předplatit náš magazín Business Leaders, kde se dozvítě ještě mnohem více.

Petr Klečka