Zkuste Business Dating! Tipy na nadcházející networkingové akce

Umění navazovat dobré vztahy už dnes patří k základním dovednostem každého podnikatele. Pořádají se networkingové snídaně, večírky i sportovní události. Zde vám přinášíme tipy na networkingové akce, které se budou v nejbližší době konat.

12. Setkání patriotů MSK

Největší networkingová akce v Moravskoslezském kraji se uskuteční 4. dubna v Ostravě v kooperaci se sítí Impact Hub. Přivítá až 400 účastníků a láká na setkání s profesionály z nejrůznějších oborů. Spolu se vstupenkou získáte také přístup k propracovanému on-line systému všech relevantních kontaktů spjatých s konferencí. Více informací tady.

Marketing festival

Pohybujete-li se v marketingovém odvětví, neměli byste minout největší tuzemskou marketingovou akci. Bude ji hostit hlavní město ve dnech od 20. do 22. března. Networking si můžete v praxi vyzkoušet jak v neformálních částech programu, tak při workshopech nebo v průběhu konferenčního dne. Více zde.

Byznys trefa 

Trefili jste do černého při volbě předmětu svého podnikání, ale nikdy jste nezkusili zasáhnout terč na střelnici? Setkejte se na zvláštní akci Regionální hospodářské komory s dalšími podnikateli, kde bude prostor nejen pro networking, ale také pro vyzkoušení či zdokonalení střeleckého umění. 21. března v Brně, info tady.

Impact Hub MashUp

Večer plný inspirace, který se točí kolem pestrého mixu businessových i neziskových projektů. Každý přihlášený projekt dostane přesně 200 sekund slávy na to, aby si získal srdce a hlas ostatních, vítěz získá odborný mentoring. Po prezentacích networkingová část večera. V Praze se odehrála 14. března a zaznamenala velký úspěch, v Ostravě se bude konat 28. března a v Brně 4. dubna

P.S. Více zajímavých akcí zaměřených na podnikání naleznete v našem tištěném magazínu. První číslo letošního roku vyšlo 28. února. Objednávat můžete zde.

Petr Klečka