Soutěž! Získejte studium na prestižní UAM a titul Bachelor of Business Administration

Studium MBA začíná být poměrně známým i v České republice. Co ale znamená zkratka BBA?

BBA (Bachelor of Business Administration) je jakousi přípravou na MBA. Pokud by MBA bylo chápáno jako studium magisterské, BBA může být chápáno jako studium bakalářské, respektive jako jeho varianta. Program BBA je přitom určen především absolventům středních škol s minimální nebo žádnou manažerskou praxí a je koncipován tak, aby účastníkům umožnil doplnit si teoretické vzdělání a znalosti zejména v oblasti managementu, marketingu, personalistiky či práva.

Titul BBA absolventům usnadňuje hledání zaměstnání díky své prestižnosti, může zajistit vyšší plat a rovněž přináší možnost získat práci v zahraničí. Absolventi mohou najít uplatnění ve veřejné správě a na pozicích asistentů a administrativních pracovníků.

Tento obor je určen pro všechny, kteří chtějí být špičkoví obchodníci. Není podstatné, zda už obchod dělají, nebo se jej chtějí naučit.

Klíčové je, že chtějí být skutečně precizní a zvládat na vysoce profesionální úrovni všechny nezbytné činnosti, kterými musí obchodník vládnout.

Titul můžete získat například na Univerzitě aplikovaného managementu (UAM), která je mimo jiné také partnerem naší březnové konference Tajemství obchodu. Na ní se svým workshopem vystoupí také zakladatel UAM, obchodník a významný český psycholog, Petr Pacher. Pro posluchače si připravil soutěž, kde jednou z hlavních cen je právě možnost studia, zakončeného udělením titulu BBA nebo MBA v hodnotě několika stovek tisíc.

Jak se této soutěže zúčastníte?

Jednoduše si stačí naladit tento podcast, ve kterém Petr Pacher hovoří o souběhu rolí majitele a manažera firmy.

Pak zbývá už jen vyplnit soutěžní dotazník. Ten najdete přiložený u výše zmiňovaného podcastu.

P. S. Více podcastů s významnými osobnostmi svého oboru naleznete také na našich webových stránkách businessleaders.cz/podcast.

Petr Klečka