E01: Specialista Petr Pacher o využití psychologie v managementu

Pozvání do prvního dílu podcastu přijal psycholog Petr Pacher. Dan Tržil si s ním popovídal o aplikované psychologii a o uplatnění psychologie v podnikatelské sféře. Nezapomeňte, že Petr Pacher bude i naším speciálním hostem na březnové konferenci Tajemství obchodu 2019, kde bude mít svůj vlastní workshop.

V tomto podcastu se dozvíte:

  • Jak použít aplikovanou psychologii pro svůj kariérní růst
  • Jak se efektivně vzdělávat
  • Rozdíl mezi akademickou a byznysovou sférou
  • Jak vychovávat své nástupce ve vedení firmy
  • A mnohem více

Něco o Petrovi

Petr studoval všeobecné lékařství, které ho následně přivedlo k psychologii a managementu. Založil Institut aplikované psychologie, přivedl do ČR pobočku a 5 let provozoval pobočku Univerzity pro aplikovaný management a provozuje portál Psychologie pro každého. Se svým týmem se věnuje zejména vývoji nových metod pro vzdělávání formou výcviku, jimiž prošlo už několik stovek tisíc lidí. Rád se věnuje obchodu a také přednáší na několika vysokých školách v ČR i v zahraničí.

Dr. Petr Pacher vystoupí na naší březnové konferenci Tajemství obchodu jako speciální host. Osobně povede jedinečný workshop, připravený na míru pro nás. Pod jeho zkušeným dohledem projdou účastníci psychologickou hrou Get2KnowMe®