Jak dosáhly toho, co chtěly? Poznejte úspěšné Češky

Že se nedá skloubit podnikání s péčí o čtyři děti? Že to nejde bez peněz? Že nemáte čas? Ale kdeže. Všechno jde, když se chce! Pokud rády pracujete na budování Vašeho – nejen materiálního – úspěchu, máme pro vás tip. Na připravovanou konferenci magazínu Business Leaders jsme pozvali několik úspěšných a vlivných Češek, kterým se podařilo vypracovat hodně vysoko. Jak to dokázaly? Co jim pomohlo?

Na konferenci samostatně vystoupí pět řečnic a spolu s dalšími pozvanými dámami je budete moci blíže poznat i ve dvou následujících panelových diskuzích. Škála probíraných témat bude opravdu široká. Představíme vám totiž podnikatelky a manažerky z mnoha různých obchodních odvětví od automobilového průmyslu po event management, oděvní návrhářství nebo informační technologie.

Karolína Topolová je například generální ředitelkou největší sítě autobazarů ve střední Evropě AAA Auto a na konferenci vám prozradí, jak se jí podařilo vystoupat z pozice řadové zaměstnankyně až na post generální ředitelky. Majitelka přepravní společnosti Zásilkovna.cz Simona Kijonková bude mluvit o tom, jak uspět, i když všichni okolo říkají, že to nepůjde. Petra Plemlová, která má na starost dvě oděvní firmy a k tomu ještě čtyři děti, se zase rozpovídá o jednoduchých rituálech, které jí pomáhají k produktivitě. A tím seznam toho, co Vás čeká, zdaleka nekončí. O práci i osobních příbězích řečnic se dočtete také v prosincovém tištěném vydání Business Leaders, které bude ke konci měsíce k dostání zde.

Simona Kijonková, zakladatelka služby Zásilkovna.cz
Karolina Topolová, generální ředitelka AAA Auto

Konferenci s dovětkem „Věřily, že můžou“, věnovanou především ženám, pořádáme v krásných prostorách Lobkowiczkého paláce na Pražském hradě, a to 23. ledna. Myslíme si totiž, že první měsíc v roce, čas předsevzetí a nových začátků, je ideální dobou pro posun nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Díky příhodnému datu můžete navíc lístky na naši konferenci věnovat jako vánoční dárek.

Poznejte příběhy úspěšných českých podnikatelek a manažerek a inspirujte se jimi na vlastní cestě za tím, čeho byste rády dosáhly.

Těšíme se na Vás!

Barbora S.