Jak chytré systémy, roboti nebo virtuální realita ovlivní budoucnost zaměstnanců

Zajímáte se o HR nebo L&D? Rádi byste se více dozvěděli o talent managementuage managementu a future skills? Nebo snad tato slova neznáte, a tím spíše následující řádky potřebujete?

Nejprve rozpleťme ta slova. HR: human resources = lidské zdroje. L&D: learning & development = vzdělávání a rozvoj. Talent management = jak najít, rozvíjet a udržet talenty. Age management = jak pracovat s různými věkovými skupinami zaměstnanců. Future skills = jaké dovednosti a schopnosti jsou důležité pro budoucnost.

Zajímá Vás to?

Velký už nemusí porážet malého…

Ať podnikáte, nebo jste zaměstnaní, jistě to cítíte. Změnila se doba. Dnes už velký nezbytně neporáží malého, spíše rychlejší pomalejšího.

Sergej Brin

Sergej Brin, zakladatel Googlu, nejhodnotnější značky současnosti, se také v novém vydání tištěného Business Leaders, které právě připravujeme, zabývá otázkami, kam se posune internetové podnikání, obchod a marketingu za 10 let, a co bychom měli dělat pro to, abychom v e-komerce udrželi krok s nejlepšími, respektive je předčili. Nové vydání vychází koncem října.

Ještě předtím se však můžete zúčastnit konference Training & Development Forum 2017. Téma je jasné: Blízkou budoucnost fatálně ovlivní chytré systémy, roboti nebo virtuální realita, čemuž se v našem magazínu věnuje i Brin, aktuálně třináctý nejbohatší podnikatel světa. Otázky jsou nasnadě: Jak se tím změní organizace a kultura práce? Jaké dovednosti a schopnosti budou vyžadovány od zaměstnanců? Jak může HR přispět ke zvládnutí změn a jaké jsou jeho aktuální úkoly?

Jak být tím rychlým, který předčí pomalého?

Je dobré být včas v obraze. Nové výzvy a trendy v oblasti řízení lidských zdrojů bude možné probírat celý den 19. října s odborníky v prostorách hotelu International v Praze 6. Na přednášky a panelové diskuse za účasti špičkových expertů naváže odpolední série praktických workshopů. Těšit se můžete i na téma gamifikace (jak využít herní prvky při získávání, rozvoji, vzdělávání a motivaci zaměstnanců) nebo vytváření efektivního managementu zdraví na pracovišti.

Mezi přednášejícími budou například Chief Digital Officer Fincentra, viceprezidentka Socialbakers, kariérová koučka Career Designer, viceprezident České asociace age managementu nebo manažer vzdělávání Seznam.cz.

Chcete se zařadit mezi rychlé, schopné předčit ty pomalé? Více o největším setkání HR a L&D manažerů a specialistů letošního roku se můžete dozvědět zde.

Příští vydání magazínu Business Leaders si lze rezervovat zde. Zasíláme na Vaši adresu přímo z tiskárny.

© Petr Casanova