Nemáte čas koupit oblečení nebo dárek? No a? Vždyť je tu Concierge

Když jsem před časem psal o smart casual módě aneb Jak být nedbale elegantní, a přitom zaujmout, postěžovali si čtenáři, že „nemají čas“ na běhání po obchodech. Přitom jedním dechem dodali: „Ale ten šatník bychom doplnit/změnit potřebovali.“

Jenže co s tím?

Myslíte si, že je to problém? Hm, podnikatelé přece vědí, že kde je problém, tam je příležitost. Stačí na problém nalézt řešení.

Asistent, stylista, imagemaker v jednom

Společnost Premium Fashion Brands rozšířila své služby o program Concierge. Stačí sdělit své módní požadavky, potřeby nebo představy, a zbytek vyřeší odborník. Nejenže doporučené outfity na míru vybere, ale i doručí přímo k Vám domů nebo do kanceláře, a to do 48 hodin od zadání poptávky. Službu lze využít v Česku i na Slovensku, a to 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Čeká Vás důležité jednání a nechcete přijít jako hadrníci? Přestaňte se vymlouvat na čas, když řešení si nevyžádá prakticky žádný Váš čas.

Máte hned teď pocit, že potřebujete lépe obléci? Módní concierge Vám individuálně na míru sestaví business look, casual šatník i outfit pro speciálně určenou konkrétní příležitost, a to  komfortně a v pohodlí Vašeho domova. Nikam nemusíte docházet. VIP service manager Vám tak bude plně k dispozici i ve chvíli, kdy se rozhodnete kompletně vyměnit šatník. Mimochodem, postará se Vám o styl, který doplní nebo rozvine Vaši pracovní i osobní image.

Je to zkrátka stylista, imagemaker i poslíček v jednom.

Kdo jsou vlastně zakladatelé?

Dnes známe Premium Fashion Brands jako síť více než tří desítek prodejen s dostupnou luxusní módou a doplňky, která neustále roste a aktuálně v Česku zahrnuje prémiové značky jako Beltissimo (multibrandové obchody s obuví a doplňky), Geox, Armani Jeans, Trussardi Jeans, Versace Jeans a nově i HUGO Hugo Boss. Obchody najdete v největších obchodních centrech v Praze nebo Brně. Na Slovensku pod Premium Fashion Brands patří značky jako Armani Jeans, Weekend Max Mara, Penny Black a Trussardi Jeans.

Na počátku byla touha obohatit a zprofesionalizovat český a slovenský módní trh,“ říkají Marián Vrtoch s partnerkou Janou Jusnovou, kteří v sektoru prémiové módy podnikají více než patnáct let a dnes mají ve skupině 50% podíl. Klíčovým okamžikem pro ně bylo spojení s investorem. (Kdo četl aktuální vydání magazínu Business Leaders o způsobech získání peněz pro své podnikání, ví, jak může investor skokově posunout celý byznys!). Kdo je tím investorem v tomto případě?

Skupinu Premium Fashion Brands vlastní z druhé poloviny investor Jaroslav Havel, zakladatel Czechoslovak Premium Brands, podnikatelského uskupení, zahrnujícího investice jako Premium Media Group (vydavatelství magazínů), Centrum České Medicíny, GolfProfi (největší řetězec golfových obchodů), Laboratory (luxusní kosmetický salon), klub Le Valmont a další investice s kumulovaným obratem více než 750 milionů Kč.

S jeho pomocí mohla skupina již po necelém roce fungování stabilizovat moderní e-shop, unikátní věrnostní klub, vlastní PFB magazín a spolupráci s řadou úspěšných osobností česko-slovenské módní, sportovní i umělecké komunity.

Nemusíte přemýšlet nad stylem, barvou, sladěním, stylista to zařídí za Vás. Nemusíte běhat po obchodech, zkoušet po kabinkách, concierge Vám všechno přinese až domů nebo do kanceláře. Postará se o Vaši image, a dá za ni ruku do ohně. Tak co chcete víc?

„Rozhodli jsme se, že služba concierge bude pomáhat klientům i se zajištěním dárků a různých drobných pozorností pro jejich blízké. Příklad: VIP service manager sestaví kompletní dárek i s věnováním pro každou příležitost a oživí jej podle konkrétního přání klienta například květinami nebo kosmetikou. Celý dárek nechá atraktivně zabalit a expresně doručit na zadanou adresu,“ říkají majitelé, kterým kreativita nechybí. Ostatně, stačí se podívat na jejich web.

Opravdu nemáte čas? No a?

Stále tvrdíte druhým, že nemáte čas si doplnit šatník nebo pořídit dárek svým blízkým?

Nedivte se, když Vám druzí odvětí: „No a?“

Od chvíle, kdy je možné využít program Concierge, už problém není v čase.

© Petr Casanova; magazín Business Leaders, který ukazuje, jaké služby lze využívat v dnešní době a také jak si získat investora pro svůj zlepšovací nápad, je k dostání ještě zde.