Zařídíme Vám známost do 1 minuty, tvrdí zakladatelé Pinkilinu

„Není mnoho důvodů, aby se Češi seznamovali přes americký Tinder nebo ruské Badoo, pokud žijí tady ve vlasti. To jsou aplikace plné cizinců nebo lidí, kteří k nám přijeli jen na skok,“ říkají dva mladí Češi, kteří se rozhodli Tinder a Badoo na naší půdě porazit, a to svou vlastní seznamovací aplikací Pinkilin.

Jak na ni Michael Živěla a Daniel Habart přišli, jak ji rozvíjejí a co plánují, to otevřeně popisují v novém vydání magazínu Business Leaders. Dokonce i to, jak mohou slibovat nový vztah do JEDNÉ minuty!

„Vyšli jsme z toho, že ne každá aplikace Vám tohle může slíbit. A přitom pro osamělého člověka je rychlé seznámení důležité. My jsme tedy přemýšleli, jak k uskutečnění takového slibu najít cestu. Vytvořili jsme systém, který je o krok dál než konkurence,“ říká Michael a Daniel dodává: „Nejsložitější bylo rozhodnout se do toho opravdu jít.“

Jako vystudovaní právníci získali důležitou investici od privátního investora. Jak ho zaujali? Čím začali? A jak vůbec průběžně financují aplikaci, kterou nabízejí uživatelům zdarma (proto si ji také stáhlo již více než čtyřicet tisíc z nich), a přitom provoz stojí podle jejich slov stovky tisíc korun měsíčně? I o tom budou vyprávět.

„Hlavně jsme nikdy nepřestali věřit, že Češi fandí tuzemským značkám – jinak by neuspěl Seznam (proti Googlu), Aukro (proti eBayi), nebo nové aplikace ve specifických oborech, jako například Liftago,“ shodují se zakladatelé Pinkilinu.

Čím se u nich lze inspirovat, ať už chystáte podobný koncept, nebo se připravujete uspět v jiné oblasti, kde Vás ale čeká boj se zavedenou zahraniční konkurencí?

Mnoho mladých business leaders, kteří se snaží najít cestu k uskutečnění svých nápadů a prozrazují své know-how pro ty, kdo se vlastních nápadů ještě bojí, přinášíme každé dva měsíce na stránkách tištěného Business Leaders. Úspěch krok za krokem, konkrétní rady, doporučení i varování začínajícím podnikatelům, to vše naleznete i v aktuálním vydání zaměřeném na zbytečné chyby, kterých se ambiciózní lidé dopouštějí. Pozor, jediná cesta, jak ho získat, je zde.

Pokud raději čtete na mobilu nebo v tabletu než z papíru, digitální podobu Business Leaders naleznete v aplikaci zde.

© Michaela Dočkalová