Den D na VŠE: Jedinečná možnost prezentovat svůj startup před 4 investory

Právě dnes se uskuteční jedinečná akce na Vysoké škole ekonomické, kde bude možné vyzkoušet si atmosféru prezentování svého startupu po vzoru slavného Silicon Valley. Vybírá se 6 nejlepších podnikatelských nápadů. Jejich zástupci budou „pitchovat“ porotcům své projekty a soutěžit s ostatními o nejlepší startup v soutěži.

Celá akce je přístupná široké veřejnosti a koná se od 20:00 do 21:30 na půdě Vysoké škole ekonomické. Pro přístup na akci je nutná registrace soutěžících ZDE a díváků ZDE.

Co vás čeká?

  • 3 + 7 minut (prezentace + otázky)
  • vyhlášení na konci večera
  • hlavní ceny (oběd v investorem, konzultace, členství v UBC, vouchery, apod.)

Akce se zúčastní tito investoři:

  • Adam Kočík – J&T VENTURES
  • Jaroslav Trojan – EQUUS
  • Michal Broda – Delta Capital
  • Jakub Daxner – Rockaway

„Celou akcí se snažíme podporovat nadějné mladé podnikatele, kteří by rádi prorazili do světa businessu, a proto jsme se rozhodli vytvořit „Den D na VŠE“ po vzoru toho z České televize. Rozdíl mezi akcemi je v tom, že vítězné nápady si neodnáší investice, ale umístění mezi prvními třemi místy, o kterých rozhodnou porotci (či investoři) na konci celé akce,“ říká zakladatel a předseda spolku United Business Clubu.

Zároveň dodává: „Jsme rádi, že ve spolupráci se spolupořadatelem Nápadem roku můžeme celou akci zrealizovat. Jen za první dva dny se nám přihlásilo přes 10 soutěžících a více jak 100 diváků a jsme nadšeni z toho, že s United Business Clubem posouváme Česko dopředu! Neváhejte přijít na akci či se také přihlásit.“

Akce Den D na VŠE není jedinou, které se spolek United Business Club účastnil. Ve své snaze, kdy se zaměřuje zejména na podporu mladých podnikatelů v České republice, organizuje mimo jiné sám nejrůznější podnikatelské přednášky, workshopy pro členy klubu a veřejné business snídaně.