Potkejte naše business leaders osobně

Od vydání prvního tištěného magazínu BUSINESS LEADERS nám píšete, jak vás obyčejní lidé, kteří se pustili do uskutečňování svých snů, přiměli přemýšlet o sobě. Každý z vás má i spoustu osobních otázek a nejraději byste s našimi business leaders mluvili osobně. A my vám tu možnost nabízíme!

Cestování proměnili v byznys

Chcete se o tomto víkendu potkat s Janem Skolilem a Pavlou Vittovou? A kdo že to vůbec je? Jsou to lidé, podnikatelé, kteří si ze své obrovské vášně pro cestování udělali výnosný byznys. Založili si firmu Obytné vozy, s. r. o., a stali se hlavním dovozcem luxusních vozů MORELO do České republiky.

K samotnému podnikání je inspiroval magazín FIRST CLASS, odkud čerpali inspiraci a učili se skrze něj napravovat své přešlapy. Proto jsme považovali za důležité seznámit vás s nimi i v prvním tištěném vydání magazínu BUSINESS LEADERS. Prostřednictvím jejich příběhu vám chceme dokázat, že i vás může koníček jednoho dne začít úspěšně živit, a také vás přesvědčit o tom, proč jsou obytné vozy na cestování nejlepší možnou variantou.

Na své si přijde celá rodina

O víkendu 10.–12. března se v pražských Letňanech na veletrhu FOR CARAVAN budete moci seznámit se zajímavými lidmi, kteří vám jistě rádi a ochotně odpoví na vše, co vás bude zajímat, a vy tak budete moci načerpat další inspiraci. Na veletrh ale vezměte klidně celou rodinu, i když se o podnikání příliš nezajímá. Veletrh není jen o prodeji karavanů a obytných vozů, ale také si zde budete moci poslechnout zajímavé cestovatelské přednášky nebo se porozhlédnout po aktuálních trendech v cestování. Na své si přijdou i vaše děti.

Jaké jsou hlavní výhody karavanů a obytných vozů a jak lze ze svého koníčku udělat výdělečnou činnost? O tom všem píšeme v aktuálním vydání magazínu BUSINESS LEADERS, který si můžete přečíst i vy. Stačí, když vyplníte své údaje ZDE. Poštovné zaplatíme za vás.

© Michaela Dočkalová