Katarína Němcová a její 3 “velká véčka”: Variabilita, Vzrušení, Výzvy

Katarína Němcová. Zakladatelka exkluzivní matchmakingové agentury, která nemá v ČR obdoby. Čím je tak jiná, že se nemusí obávat konkurence? Od klasických seznamek se totiž liší tak, jak jen to je možné. Proto také matchmakingová agentura a ne seznamka.

Kouzla a taje matchmakingu začala Katarína objevovat během svých cest, díky nimž poznala velkou část světa. Dle jejích slov jí cestování pomohlo nalézt nejen ji samotnou, ale i konečný směr, jímž by se měla ubírat její profesní činnost.

Před matchmakingem toho bylo mnoho – od médií a personalistiky, přes marketing a PR, až po hotelnictví a cestovní ruch. Katarína však stále nebyla spokojená, protože ve své činnosti postrádala variabilitu, vzrušení a nové výzvy. Tedy tři životní aspekty, které jako blíženec doslova vyžaduje.

Spojení všeho nakonec nalezla právě v matchmakingu. A ve Find L´Amour.

V čem je matchmaking unikátní?

Kde lze ve Find L´Amour nalézt variabilitu, vzrušení a nové výzvy?

1. Variabilita

Úkolem Find L´Amour je každému najít jeho vlastní osobitou cestu k nalezení partnera. Na této cestě je pak klient provázen vztahovým konzultantem, který se postará o rizí individuálnost zvoleného směru. Spolu s požadavky a nároky se tak může zároveň okamžitě dle potřeby měnit nastavený způsob komunikace a spolupráce. Vztahový konzultant je díky úzkému vztahu schopen pružně reagovat na klientova přání a uzpůsobit jim chod celého procesu. Spolupráce s Find L´Amour je tak tolik variabilní, jak jen může být. A to jak pro klienta, který objevuje a poznává stále nové možnosti, tak i pro konzultanta samotného, který je nucen být stále ve střehu a jednat pohotově, rychle a flexibilně.

Jak to vypadá konkrétně a v praxi?

,,Pomáháme lidem od prvního momentu sebeuvědomění a sebepoznání přes přípravu k tomu, aby nechali do svého života vstoupit a přijmout vhodný protějšek, až po samotné vedení šťastného partnerského života,” přibližuje Katarína.

Na rozdíl od klasických seznamek, kde lidé často hledají jen povrchní povyražení nebo sex, nabízí Find L´Amour něco mnohem hlubšího a intenzivnějšího – prožitek skutečného křehkého citu. Nepřevapí Vás zde žádné falešné profilové fotky, žádné swipování sem a tam, žádné bezcílné kontrolování potvrzení přečtení zprávy protějškem, žádné rušení smluveného setkání na poslední chvíli…

,,U nás stačí Vaše autentičnost. O zbytek se postaráme my,” dodává Katrína.

2. Vzrušení

Dokážete si představit větší vzrušení než to, které přichází z vědomí, že každý den se můžete stát přímým iniciátorem nového manželství?

Možná, že ano. Pro Katarínu však toto vědomí znamená druhé velké véčko, díky němuž se do matchmaking zamilovala. Jako každá správná romantička totiž věří v lásku na celý život a Find L´Amour jí dává možnost pomáhat lidem v jejím hledání.

O tom, že svůj profesní směr zvolila dobře, vypovídá fakt, že díky jejímu přičinění již vzniklo několik manželství, která dle jejích slov alespoň zatím stále působí velice šťastně. A to i přes to, že dnešní rozvolněná doba vzniku manželství vyloženě nepřeje. O to větší je Katarínina zásluha a to hřejivější může být pocit z dobře odvedené práce.

,,V průběhu života jsem měla možnost poznat několik párů, které spolu byli celý život a i po mnoha letech bylo patrné, že se stále milují. Je nádherné vidět staré lidi, jak si i na sklonku života projevují lásku,” uzavírá Katarína.

3. Výzvy

Nový členové Find L´Amour jsou velmi přísně selektováni. 30 % lidí ani neprojde vstupním pohovorem.

S každým novým adeptem přichází nova výzva!

Splní všechna vysoko kladená kritéria a dostane se mu toho štěstí vstoupit do kvalitní, personalizované a diskrétní komunity Find L´Amour?

A co udělat pro to, abyste zvýšili své šance stát se součástí Find L´Amour?

,,Naší cílovou skupinou jsou především úspěšní a důvtipní single lidé z různých oborů, kteří nemají čas seznamovat se běžným způsobem nebo mají omezené možnosti se seznámit, případně si chtějí možnosti potkat někoho zajímavého rozšířit. Jde jim o kvalitu a hloubku a vyhovují jim “back to basics” Find L’Amour hodnoty. Nechtějí se seznamovat fast foodovým způsobem přes povrchní appky. Ženská klientela je převážně ze střední a východní Evropy, muži jsou z celého evropského a amerického kontinentu,” vysvětluje Katarína.

Jaké další zajímavosti přináší svět Find L´Amour?

Kudy vedla cesta, která Katarínu dovedla až k jejímu vysněnému povolání?

A jak v praxi vypadá výkon profese moderního dohazovače?

Chcete-li se přesvědčit o tom, že dnešní dohazovač se Kecalovi známému z Prodané nevěsty podobá jen velmi málo, přečtěte si rozhovor s Katarínou Němcovou, který objevíte v novém čísle tištěného magazínu Business Leaders.

Diskuzní stránka BusinessLeaders je zde.

© Kateřina Lukášová