8 kroků, s nimiž můžete od dnešního dne výrazně zvýšit svůj příjem

Témata bohatství, výše příjmu a vydělávání peněz jsou často diskutována v negativním světle. Naše společnost se označení chamtivý, nebo na druhé straně chudý, bojí jako čert kříže.

Faktem je, že peníze jsou klíčovou součástí svobody. Dávají možnosti.

Ti, kteří tento fakt vyvrací, často vynášejí tvrzení typu:

Peníze jsou kořenem všeho zla.

Bohatí lidé jsou nenasytní.

Za peníze si štěstí nekoupíš.

Nepotřebuji peníze.

Ruku na srdce. Slyšeli jste někdy někoho úspěšného takto žehrat na peníze? Pravdou je, že v takovým jazykem většinou hovoří ti, kteří jsou na mizině.

Pokud chcete zvýšit svůj příjem, musíte si uvědomit, že na tom není nic špatného.

Že není špatné chtít víc.

Není špatné být bohatý.

A jak tedy na to? Přinášíme 8 praktických rad.

1. Přestaňte dělat to, co děláte

Všichni víme, že pokud pořád dokola opakujeme stejné chyby, nikdy nedocílíme pozitivního výsledku bez změny toho, čemu se věnujeme. Pokud nejste spokojení, pak první věc, kterou musíte udělat, je přestat s tím, co děláte. Protože právě to je příčinou neuspokojivé současné reality.

A skvělé je, že to udělat můžete. To je život. Máme možnost měnit své životy a jejich směr přes noc. Bez ohledu na naše minulá rozhodnutí se vždy příště můžeme rozhodnout správně.

2. Nedovolte, aby peníze definovaly, kým jste

Vaše hodnota nemá s Vaší finanční situací nic společného. Ať už jste na mizině, nebo milionář, nikdy nesmíte přestat věřit sami v sebe. Nikdy se nesmíte sami sebe zřeknout. Pokud chcete uspět, zvyšte své sebevědomí a obrňte se tak proti stresu.

Já vím. Říkáte si, že se to snadno řekne, ale hůře provede. Tak si najděte nějakou berličku, která Vám pomůže. Přihlaste se na kurz, rozšiřte své vzdělání, přečtěte zajímavou knihu z oboru a aplikujte nově osvojené zásady do praxe. Dělejte cokoliv, co Vám pomůže v tom, abyste si sami sebe vážili.

Bohatství, stejně jako štěstí, je stavem mysli. Vaše finanční situace není tím, co určuje, jaký jste člověk.

3. Zařaďte výši zisků mezi své priority

Při sestavování svého týdenního rozvrhu se ujistěte, že každý den zahájíte aktivitami, které Vám přinášejí zisk. Neustále se ptejte sami sebe, jestli to, co děláte, je ziskové.

Zaměřte se na to, co byste měli a ne nespoléhejte se pouze na to, co cítíte.

Jistě, vnitřní barometr bychom měli poslouchat. Pokud s ním ale umíme komunikovat, pak jistě víme, že on nám dává najevo, že bychom měli dělat i věci, které se nám dělat nechce, ale měli bychom je dělat, protože to je pro nás dobré.

Otočte, prosím, na další stránku.