Jak přemýšlejí lidé z „první ligy“?

V říjnu se stane Bratislava dějištěm výjimečné události. Tři TOP spíkři – Jan Mühlfeit, Marian Jelínek a Adéla Banášová se sejdou na jednom pódiu, aby zájemcům poradili, jak dosáhnout úspěchu. Seminář s názvem „Myšlení první ligy“ se bude konat 22. října v bratislavském hotelu Holiday Inn.

Každý z nás má dnes možnost projevit svůj talent a potenciál. Pro úspěch v jakékoliv oblasti je důležité poznat sám sebe a využít své silné stránky – objevit je, poznat je a rozvíjet. Pokud propojíte své silné stránky se správným nastavením mysli, budete lépe vnímat nejen svůj život, ale i svou práci. A naopak, tento postoj vám umožní se více rozvíjet a vytvářet pravé hodnoty nejen pro sebe, ale i pro svět kolem vás.

Podívejte se na své schopnosti novýma očima

Tři TOP spíkři, Jan Mühlfeit, Marian Jelínek a Adéla Banášová, přiblíží posluchačům svůj pohled na byznys, komunikaci a současný svět. Všechny tři osobnosti dosáhly výrazných úspěchů, každá v jiné oblasti. Účastníkům nabídnou nové pohledy, návody k rozvoji, inspiraci ke změně nebo pomoc při hledání ztracené motivace jak v oblasti pracovní, tak soukromé. Zažijte i vy inspirativní a motivační večer, který vám pomůže aktivovat, uchopit a poslat do světa svůj talent – podívejte se na sebe a svůj talent novýma očima.

Proč myšlení první ligy?

Při vyslovení sousloví „první liga“ většině z nás naskočí asociace se sportem. Díky paralelám mezi vrcholovým sportem, byznysem a životem můžeme tyto tři oblasti vzájemně propojovat a obohacovat. Člověk se dostane pouze tam, kam mu dovolí jeho mysl. Když myslíte jako lidé z první ligy, tak se do ní s největší pravděpodobností také dostanete. Občas klesnete, ale zase se vrátíte, protože vaše mysl se nesmíří s druhou ligou nebo s divizí. Pokud ale budete pořád pochybovat a myslet jako hráč okresního přeboru – zřejmě se do první ligy nikdy nedostanete. Štěstí, odvaze a úspěchu předchází pečlivá příprava.

Jan Mühlfeit

Globální stratég, kouč a mentor, 22 let působil v nejvyšším vedení Microsoftu, je držitelem mnoha ocenění. Jan říká: “Odemykání lidského potenciálu je pro mne osobní mantrou, protože si myslím, že pokud lépe využijeme to nejlepší v nás, podaří se tak vytvořit i lepší svět k našemu žití.”

Marian Jelínek

Hokejový trenér a kouč vrcholových sportovců. 25 let působil jako hokejový trenér, v roce 2005 jeho tým zvítězil na MS, deset let spolupracoval s Jaromírem Jágrem a dvakrát dovedl hokejovou Spartu k extraligovému titulu. Je spoluautorem 8 knih a získal doktorát z kinantropologie a psychologie. Marian Jelínek během své kariéry propojil sport a osobní rozvoj. Pomáhá hráčům najít způsob, jak se soustředit na ledě i při tréninku, a dosahovat tak nejlepších výsledků. Postupy z trenérské kariéry Marian Jelínek úspěšně přenáší i do dalších oblastí života. Působí jako mentor a kouč, přednáší, vede různá školení a workshopy.

Adéla Banášová

Populární slovenská moderátorka svou kariéru odstartovala v Teleránu TV Markíza a ve FUN rádiu. S moderátorem Sajfou napsala a vydala knihu „Veci, o ktorých viete pomerne málo“, která se stala slovenskou nejprodávanější knihou roku 2006.

8 kroků k úspěchu

  1. Uvědomte si, že základem pro dosažení úspěchu je správné myšlení – nedovolte, aby vám v úspěchu bránila vaše hlava.

  2. Pracujte na svých silných stránkách – identifikujte je a využívejte správným způsobem.

  3. Využívejte naplno svůj potenciál – naučte se, jak vyniknout a vytvořte si svou osobní vizi.

  4. Nezapomínejte, že i když někoho učíte, stále jste žáky – kombinujte své vrozené talenty se vzděláváním a zkušenostmi.

  5. Rozvrhněte si správně energii – zvyšujte svou osobní efektivitu a získejte tak více času pro sebe.

  6. Harmonizujte své pracovní i domácí prostředí – žijte, pracujte a spěte v prostředí, které podpoří vaše cíle.

  7. Nepřeceňujte materiální stránku – vybírejte si primárně to, co vás baví, peníze jsou až sekundární věcí.

  8. Trénujte, hrajte, skórujte! A buďte součástí první ligy!

Kdy a kde se naučíte myšlení první ligy?

V sobotu 22. října 2016

v Hotelu Holiday Inn Bratislava

Bajkalská 25/A

825 03 Bratislava

www.myslenieprvejligy.sk