Leadeři světového marketingu se opět sejdou v Praze

Na konferenci Engage Prague se sjíždějí špičky světového marketingu, aby se podělily o své zkušenosti z oblasti sociálních sítí. Formou hlavní konference a workshopů se tak budou moci vzdělávat marketéři z celého světa. Konference se koná v Praze od 11. do 13. května 2016. Letos přijalo pozvání více než třicet řečníků z oblasti médií, sportu, kosmetiky, automobilového průmyslu a dalších.

Na loňský ročník Engage Prague dorazila tisícovka hostů z více než sedmdesáti zemí světa. „Engage Prague už není pouze pro marketéry, spousta z nich bere do Prahy také své manažery a generální ředitele, kteří tam hledají inspiraci pro budoucnost své značky,“ vysvětluje Řežáb, jeden ze zakladatelů společnosti Socialbakers, která konferenci pořádá.

V rámci konference kladou Socialbakers důraz především na vzdělávání marketérů. „Formát workshopů se velmi osvědčil a byla to jedna z nejlépe hodnocených částí konference. Trvají v průměru tři hodiny, účastníci pracují v malých skupinkách a učí se opravdu od těch nejlepších v oboru,“ dodává Řežáb. Workshopy letos povedou například zástupci značek jako je BBC, NATO či Microsoft.

Mezi pozvanými řečníky se objeví mimo jiné jména jako Veronika McGregor z NASA, která založila jejich první účet na Twitteru, Julien Jalouzet z fotbalového klubu Paris Saint-Germain nebo jeden z nejznámějších YouTuberů Alfie Deyes, kterého nejen na YouTube sleduje skoro deset milionů fanoušků po celém světě.

Socialbakers opět navážou na úspěšnou spolupráci jak s JAD Productions, se kterými společně vyhráli evropskou cenu EuBEA za nejlepší konferenci roku 2015, tak s Ambiente, kteří se postarají o catering.

Engage Prague 2016 se nově přestěhuje do přilehlých prostor Fora Karlín, kde se uskuteční nejen samotná konference, večerní předávání cen, ale i všechny plánované workshopy. Účastníci tak budou po celé tři dny na jednom místě. O zábavu se při večerním udílení cen postará moderátor Leoš Mareš.

Více informaci o konferenci najdete na stránkách www.engage2016.com.